Ultimele discutii din forum
    Administrator Floricica Novice admin's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.03.2010
    Postari in forum
    508

Fii si tu o "mamica cu influenta"!

Accesul la informatie pe site-ul Copilul.ro este gratuit pentru toti utilizatorii nostri, principala noastra sursa de venit fiind publicitatea. Stim ca va sacaie bannerele si campaniile publicitare pe care le gazduim pe site si de aceea ne-am gandit sa incercam o abordare noua despre care credem ca este benefica atat pentru partenerii nostri, dar mai ales pentru utilizatorii nostri, in mare parte mamici. Prin urmare va prezentam Programul "Mamici cu influenta". Sa nu credeti ca veti scapa de bannere, pentru ca nu e asa, in schimb, va puteti bucura, fara sa platiti, de produsele partenerilor nostri.

Modul in care functioneaza este foarte simplu: partenerii nostri isi doresc ca produsele lor sa fie testate de voi pentru ca alte mame sa afle apoi parerea voastra.

Citeste randurile urmatoare pentru a afla mai multe informatii despre acest program!

Ce este o mamica cu influenta?

O mamica cu influenta este acea persoana conectata cu mai multe utilizatoare a carei parere este apreciata si respectata de altii.

Cum sunt selectate mamicile cu influenta?

Echipa Copilul.ro si partenerii nostri selecteaza mamicile care fac parte din aceasta categorie bazandu-se pe mai multe criterii cum ar fi: vechimea in comunitate, implicarea in proiectele si pe forumul nostru si calitatea mesajelor postate. In plus, partenerii nostri mai pot adauga criterii de selectie precum: varsta utilizatoarelor, varsta copiilor acestora, regiunea din care provin, in functie de cum isi doresc sa fie targetata campania. Noi vom contacta mamicile selectate prin mesaje private pe Copilul.ro si le vom explica procesul. Nu trebuie sa participati la o testare, daca nu va doriti, iar daca ati fost selectate, tot ce trebuie sa faceti este sa ne refuzati propunerea.

Trebuie sa scrie numai lucruri bune despre produsele testate?

Nu. Daca vreuna dintre mamicile cu influenta selectate pentru testarea respectiva are o experienta neplacuta cu produsul propus, cu siguranta ca ar trebui sa scrie acest lucru. Partenerii nostri vor sa afle ce gandesc cu adevarat mamicile despre produsele lor - si daca nu aveti o parere buna, ei vor sa stie de ce.

Mamicile cu influenta sunt platite?

Nu. Desi primesc lucruri gratuite cum ar fi produse de ingrijire sau carduri cadou (cu care sa cumpere produsele de testat), mamicile cu influenta nu sunt recompensate in niciun alt fel. Pe cat posibil ne dorim ca acestea sa NU fie partinitoare.

Cum poti deveni o mamica cu influenta?

Exprima-ti dorinta de a face parte din proiect in acest topic, apoi ai grija sa contribui intr-un mod pozitiv la cresterea si dezvoltarea comunitatii noastre, sa fii o buna scriitoare (desi nu o cautam pe urmatoarea Ana Blandiana), ai grija ca informatiile din profilul tau sa fie tot timpul reactualizate, corecte si complete, verifica periodic ce testari de produse sunt anuntate, stai aproape si ai sanse mari sa fii selectata!

Incearca produsele Uriage pentru tine si bebe!

Floricica Avansata cojocari ruxandra's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.05.2009
    Postari in forum
    1.320
    Din cate vad nici o mamica nu si-a facut curaj sa se inscrie deci am sa fiu eu prima care sparge gheata.Haideti fetelor caci nu aveti nimic de pierdut doar mai castigam putina experienta.Ma inscriu.

Floricica Novice supermami's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.02.2007
    Postari in forum
    398
    Cu mare drag ma inscriu:) Deci sunt a doua care sparge gheata:))
    E o activitate interesanta, si...de ce sa nu ne exprimam parerile ca sa stie toata lumea despre experienta noastra?
    in plus, imi place sa scriu, deci ma incadrez:))

Floricica Veterana helleborerose's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.04.2008
    Postari in forum
    10.698
    Salut si eu aceasta initiativa. Este in interesul tuturor de a experimenta si de a se exprima :)

Floricica Nou Venita roxyb's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.04.2013
    Postari in forum
    64
    si eu vreau sa particip.pentru mine chiar ar fi ceva interesant si m-ar scoate putin din "cutie"(ca sa zic asa)

Moderator Floricica Veterana dami28elena11's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.07.2006
    Postari in forum
    24.097
    Este ceva interesant.Cred ca fiecare ar trebui sa incercam aceasta 'provocare".

mada_lyna
    Guest
    ma inscriu. cred ca m-ar scoate putin din rutina zilnica.

Moderator Floricica Cu Vechime savuanamaria's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.07.2010
    Postari in forum
    7.818
    multe mamici curajoase aici la noi in club:)))....si sigur vor mai urma....si eu imi exprim dorinta de a face parte din aceasta comunitate ca si pana acum de altfel si sper sa o pot face in continuare, iar tot ce stiu sper sa va fie de folos, atat mamicilor cat si viitoarelor mamici, iar experientele voastre sa imi fie si mie si celorlate mamici de folos in viata!

Floricica Avansata cryssa's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.10.2006
    Postari in forum
    1.860
    Ce initiativa super,dar nu ma mai mira de cand va cunosc m-ati informat,uimit,inveselit si mai ales informat...cred ca si sfaturile si parerile mele de atatia anisori de cand sunt membra a acestei comunitati v-au folosit asa cum si pe mine m-au ajutat sfaturile altor mamici,asa ca m-a inscriu si eu cu mare drag si ori de cate ori voi putea (timpul nu imi prea permite) voi fi alaturi de voi...multumesc.

Floricica Novice meprincipessa's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.06.2010
    Postari in forum
    344
    Cu mare placere ma inscriu! Testezi si impartasesti pareri... foarte interesant!

Floricica Novice ghiocelul_rosu's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.04.2010
    Postari in forum
    410
    Vreau si eu daca se poate oricum inca am timp liber :D

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari