Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita ana_maria18's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.05.2007
    Postari in forum
    14
    buna fetelor....va rog tare mult opriti va un minut si cititi randurile de mai jos....

ma nunesc Ana si am impreuna cu sotul meu avem o fetita de 1.10 luni as avea o rugaminte la voi sa ma ajutati cu un raspuns am nevoie sa inchiriez cat mai urgent o USCATORIE IN CADRUL UNUI BLOC deoarece nu am avut si nici nu avem o locuinta a noastra si problema este ca numai putem plati chirie care este mare ....si m am dus la primarie pentru a mi aproba sa locuim intr un garaj - subsol sau uscatorie a unui bloc dar nu am reusit sa gasesc pe cineva care sa ne lase

VA ROG DACA AUZITI PE LA VOI PRIN BLOC IMI PUTETI DA UN SEMN PE ADRESA MEA DE MAIL duta_anamaria@yahoo.com sau un mesaj la telef 0765 686 070

Floricica Senior k.aurelia's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.04.2008
    Postari in forum
    4.569
    imi pare foarte rau de situatia in care sunteti din pacate nu am auzit de vre-o uscatorie care sa se poata inchiria
    daca aflu ceva te anunt
    Dumnezeu sa va dea putere sa mergeti mai departe

Floricica Cu Vechime alina_popa_aly's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.10.2006
    Postari in forum
    7.675
    Aveti toata sustinerea noastra morala Ana. E dureros prin ce treceti. Multa bafta si eu zic totusi sa insistati la autoritati. Cineva trebuie sa-si deschida sufletul si pentru voi. Multa bafta sa aveti cat mai curand un "camin" al vostru

Floricica Avansata niconor's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.07.2009
    Postari in forum
    1.953
    draga Ana, imi pare foarte rau ca treceti prin ceea ce treceti. of, Doamne, nu se poate sa gasiti un alt loc unde sa locuiti? vine iarna si nu stiu cata caldura veti avea in uscatoria blocului. unde ati locuit pana acum?

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari