Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita dascalu diana laura's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.06.2008
    Postari in forum
    46
    Buna ziua sunt mama baietelului cu sindrom lesh nyhan despre care cred ca ati mai citit. Nu stiu ce sa mai fac. Se apropie sarbatorile si nu am ce pune copilului pe masa nu am nici bani sa imi platesc gimnatica lina asta nu am avut bani dar kinetoterapeutul a zis ca ii platim luna viitoare si din urma asta daca vom avea de unde. Va rog din inima sa ne ajutati. Orice suma oricat de mica pentru noi conteaza. Haideti sa-l facem pe alex fericit ca eu singura nu mai pot. Va multumesc din inma si va doresc sanatate la mamici si copilasi. Acesta e blogul nostru unde gasiti mai multe detalii si acte medicale si conturi unde puteti sa ne ajutati. Www. Dianalaura. Wblog. Ro

Floricica Nou Venita flitercorina's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.06.2009
    Postari in forum
    267
    Suntem alaturi de tine!

Moderator Floricica Avansata ana_micu83's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.10.2008
    Postari in forum
    2.189
    Draga Diana,

Nici nu stiu cum sa scriu si ce sa scriu ca sa-mi exprim afectiunea si totodata dorinta de a va ajuta(am scris si am sters de vreo 3 ori pana acum ceea ce scrisesem).Idea este ca ii multumesc Corinei Fliter pentru faptul ca mi-a facut cunoscuta situatia voastra...miscata si eu de ceea ce va este dat sa traiti, am trimis un mail cu un strigat de ajutor la vreo 300 de persoane. De ieri am inceput sa primesc semnale de la prieteni/cunostinte ca vor sa va ajute..unii financiar si altii cu anumite lucruri, obiecte ..incluziv cu alimente din gospodarie. Am o mamica care locuieste cam la 25 km de voi si vrea sa faca tot posibilul sa va sara in ajutor cu tot ceea ce poate.

Astazi si sotul meu o sa ajunga la banca sa va trimita ceva banuti.

Saebatori fericite va dorim si va promitem ca o sa facem cam tot ce ne sta in fire pentru a aduce "soarele pe strada voastra".

Cu mult drag,

Ana-Maria, Valentin si bebe Andrei-Razvan

Floricica Nou Venita flitercorina's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.06.2009
    Postari in forum
    267
    Sper ca efortul nostru sa nu fie in zadar.....si cat mai multa lume sa se sensibilizeze.
    Doamne ajuta!!!!
    Impreuna suntem puternici!!!
    Haideti sa fim alaturi de o mama greu incercata de soarta!!!
    E suficient cat sufera vazandu-si copilul bolnav, nu mai trebuie sa sufere si din cauza situatiei financiare....in alte tari statul asiga totul ptr copii cu handicap.
    Dar noi traim in Romania !!!!
    Daca statul roman nu face mare lucru, sa punem mana de la mana si sa facem impreuna un MARE BINE!
    Va multumesc din suflet ca sunteti alaturi de ei!!!

Membru inregistrat la
    23.06.2008
    Postari in forum
    46
    Iti multumesc din inima Anca sa va dea Doamne Doamne sanatate fericire si tot ce va doriti voi. Sarbatori fericite si sa va aduca iepurasul tot ce va doriti voi.

Membru inregistrat la
    23.06.2008
    Postari in forum
    46
    Iti multumesc din inima Corina sa va dea Dumnzeu sanatate multa fericire si tot ce va doriti voi. Sarbatori fericite si sa va aduca iepurasul tot ce va doriti voi.

Membru inregistrat la
    22.10.2008
    Postari in forum
    2.189
    Diana , scumpa noastra mamica eroina!

Sunt fericita ca o mamica cu suflet mare mare din Sibiu a mai intins o mana spre voi! Vineri a ajuns la banca cu banuti pentru voi..banutii o sa intre pe marti!

Toate cele bune si Doamne Doamne sa va aiba in paza!

PS ai o adresa de e-mail?

Cu drag,

Ana-Maria

Membru inregistrat la
    23.06.2008
    Postari in forum
    46
    Id-ul meu e dascaludianalaura@yahoo. Com. Iti multumesc din suflet pentru tot. Sarbatori cu bine. Va pupam diana si alex

Membru inregistrat la
    23.06.2008
    Postari in forum
    46
    Buna ana te rog daca poti sa ii multumesti mamicii din sibiu pentru ajutorul acordat. Si pe tine te pup id-ul meu e dascaludianalaura@yahoo. Com

Membru inregistrat la
    22.10.2008
    Postari in forum
    2.189
    Am sa-i multumesc! S-a bucurat enorm ca a putut sa va ajute...la fel cum ne-am bucurat si noi si cum o sa se bucurie si altii.

Am scris in urma cu vreo 2 saptamani la Vodafone Romania in speranta de a obtine pentru voi niste numere de telefon scurte pentru donatii, Le-am dat site-ul tau sa vada documente si tot ce mai este pe acolo ca sa se asigure ca este totul real..pe mine nu m-au contactat pana acum..te-au contactat pe tine?

Daca nu, maine pe ei cu telefoanele..am sa-i sun si sa-i "cert"

[imbratisarea]

alinutza82
    Guest
    Poti sa pui si aici contul de banca unde putem face un transfer?

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari