Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita icopii's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.05.2011
    Postari in forum
    7

Va rog ajutati-ma cu hainute

Buna,sunt Iulia si vreau din suflet sa va rog poate ma poate cineva ajuta cu hainute pentru noi ,avem trei copii ,stam cu chirie si momentan doar sotul are servici ,copii au 8 ani fetita ,4 ani baietelul cel mijlociu si 2 ani cel mic baietel ,va rog din tot sufletul ajutatima fetita este la scoala si face serbare ABECEDARUL nu am cu ce sa o imbrac pentru sfarsitul de an si este prima pe clasa cu media de FB va rog ajutatima cu hainute daca cineva vede acest mesaj disperat va rog din suflet sami scieti pe email deoarece nu intru atat de des cand am cum dar va voi raspunde negresit si va voi da toate datele necesare si ce doriti dumneavoastra va rog mult ,va multumesc si Dumneyeu sa va rasplateasca .o zi buna va doresc.

Floricica Avansata madasabi's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.01.2011
    Postari in forum
    1.266
    din ce oras esti?eu am o fetita de 2 ani si ceva si daca vrei haine de fetita...vad ca cel mic e baietel.dar te pot ajuta cu jucarii...sapunuri,sampoane...nu stiu,cu ce ai nevoie

Membru inregistrat la
    17.05.2011
    Postari in forum
    7
    multumesc din suflet vreau sa va rog mamici care au suspiciuni va rog intrati pe id meu biuliab2010 si va pot trimite poze si documentelenoastre copii cameruta unde locuim cat si actele noastra pentru suspiciuni iar dumneavoastra va puteti interesa unde doriti dumneavoastra suntem din orasul tulcea stam in chirie intro garsoniera confort 2 ,am poze cine doreste nu vreau altceva decat niste hainute va rog din suflet sarut mana

Floricica Nou Venita mayaadriana's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.06.2009
    Postari in forum
    234
    Confirm cele spuse de ea,au o situatie foarte grea si au trecut prin multe situatii grele.

Membru inregistrat la
    17.05.2011
    Postari in forum
    7
    Va multumesc domna Elena pentru confirmarea care ati facuto si vreau sa va spun ca nu stiu de ce dar nu pot sa intru pe email si va rog sa imi dati privat sau mesul care vi lam dat va multumesc pentru intelegere sper sa gasesc o mamica binevoitoare sa ma poata ajuta va multumesc pentru incurajari si va multumesc ca sunteti alaturi de mine .

Floricica Nou Venita bazar.umanitar's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.04.2011
    Postari in forum
    11
    Iulia ti-am lasat un mesaj privat.

Floricica Nou Venita coridragomir's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.05.2011
    Postari in forum
    4
    si eu as vrea sa stiu din ce oras esti poate te pot ajuta...

Membru inregistrat la
    17.05.2011
    Postari in forum
    7
    Va multumesc din suflet ca vreti sa ne ajutati suntem din orasul tulcea nu avem mutatie aici si doar curier putem primi ceva de la oficiul postal nu putem ridica colete daca este cineva care ne poate ajuta va rog sami spuneti pe privat si va dau datele ,adresa cu orice ne puteti ajuta si haine pentru sotul meu sau pentru min enear fi de mare folos orice lucrusor daca este cineva care ne poate da o mana de ajutor va rog sami scrieti pe privat intru de doua ori pe zi de o vecina de scara atrunci cand ea este acasa dar daca nu va raspund in aceasi zi a doua zi va raspund va multumesc si va doresc toate cele bune

Floricica Nou Venita rocafuerte's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.05.2011
    Postari in forum
    1
    Buna
    Sunt Oana din Bucuresti, am un baiat de 4 ani si unul de 12 ani. Pot sa va ajut cu haine si jucarii pentru baieti.
    Da-mi te rog numele complet si adresa unde pot trimite un colet.

Moderator Floricica Veterana Tinker_Bell's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.07.2009
    Postari in forum
    10.707
    Citat Postat de icopii Vezi mesajul
    Va multumesc din suflet ca vreti sa ne ajutati suntem din orasul tulcea nu avem mutatie aici si doar curier putem primi ceva de la oficiul postal nu putem ridica colete daca este cineva care ne poate ajuta va rog sami spuneti pe privat si va dau datele ,adresa cu orice ne puteti ajuta si haine pentru sotul meu sau pentru min enear fi de mare folos orice lucrusor daca este cineva care ne poate da o mana de ajutor va rog sami scrieti pe privat intru de doua ori pe zi de o vecina de scara atrunci cand ea este acasa dar daca nu va raspund in aceasi zi a doua zi va raspund va multumesc si va doresc toate cele bune
    Buna,poate ar trebui sa-ti rogi vecina de la care intri pe net sa-ti dea datele ei sa se poata trimite colete prin posta totusi,ca e diferenta de pret,sau o prietena cineva...la posta e mai ieftin.

Membru inregistrat la
    17.05.2011
    Postari in forum
    7
    Doamna ,am incercat insa sunt si in varsta multi si sunt precauti nu vor sa se implice ,va multumesc pentru ca am primit coletul de la doamna Daniela care ii multumesc din suflet pentru hainute ne sunt de mare folos sarut mana si va multumesc nu in ultimul rand doamnei Raluca care vrea sa ne ajuta sarut mana ,

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari