Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita mocanu's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.04.2008
    Postari in forum
    3
    sunt o mamica cu 7 copii cu un venit de 700 lei am o datorie de 100 mil. lei la ap. si as dori sa vina iepurasul si la puiutii mei imi pun speranta in dumneavoastra ca vor avea si ei un ou si un cozonac pe masa. multumesc contact vulcan str.m.eminescu bl 4 sc.2 ap.15 jud.hunedoara multumesc sau adresa de mail mariana_grasuta@yahoo.com

Floricica Nou Venita mocanu's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.04.2008
    Postari in forum
    3
    in primul rind felicit pe toata lumea pentru destinul pe care il au.eu una pot spune ca destinul meu a fost tare crud cu mine.deoarece am o virsta si 7 copii eu nu am cunoscut fericirea.am avut parte de o casniciefoarte intunecata cu un sot betiv si curvar si pot spune ca acesti 7 puiuti mi ia crescut singura.multi ma critica de ce am facut atitia copii.si eu ma intreb citeodata dar asa a fot lasat de la dumnezeu.ca mam impotrivit de multe ori si am vrut sa fac avort dar dumnezeu nu ma lasat.tot timpul se ivea cite ceve.acum de atita sres mam imbolnavit de diabet si spondeloza si parca am obosit sa mai lupt.nu ma mai pot misca nu mai pot face efort am nevoie de 20mil. lei pentru tratament si fizioterapie.am apelat aici sperind sa am noroc dardin cite vad norocul numi pre suride.

sof
    sof este offline.
    Floricica Novice sof's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.11.2007
    Postari in forum
    443
    Scuza`ma ca poate sunt putin sarcastica, dar cand ai timp sa stai pe internet? nu mai bine vinzi calculatorul?

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari