Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita unbebemic's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.02.2010
    Postari in forum
    5
    Buna ziua, numele meu este conelia, am 34 ani si un baietel de 2 luni, nu am crezut niciodata ca voi ajunge sa cer ajutorul cuiva insa nu am incotro, sotul meu a fost bagat in somaj de la inceputul anului si nu ne mai descurcam cu banii, va rog din suflet daca se poate sa ma ajutati si pe mine cu cateva hainute pt baietel, nu vrem altceva decat sa avem cu ce imbraca baietelul, noi ne descurcam cu ce avem, sper sa am in continuare san pentru a-i da si sa nu ajungem sa cumparam si lapte praf, va multumesc frumos pt timpul acordat citirii mesajul si scuze daca am deranjat pe cineva.

Floricica Novice katarina's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.08.2009
    Postari in forum
    384
    am dat majoritatea lucrusoarelor de la baietelul meu, dar am mai gasit cateva bluzite, pantalonasi, salopete daca le vreti. as vrea sa va pot ajuta mai mult, dar acum cateva zile am dat multe. daca sunteti interesata dati-mi un mesaj pe privat.

Floricica Novice katarina's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.08.2009
    Postari in forum
    384
    cornelia, sper sa mai fie persoane cu inima mare care sa-ti dea mai multe hainute decat am putut eu. imi pare rau ca nu am avut mai multe dar, asa cum am spus, majoritatea le dadusem deja la altcineva. sa iti traiasca copilasul si sa fie sanatos.
    multi pupici.

Floricica Nou Venita gabyb's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.03.2006
    Postari in forum
    299
    in ce zona stati?

Membru inregistrat la
    04.02.2010
    Postari in forum
    5
    Va multumim din suflet, ne sunt de mare ajutor, sanatate multa la intreaga familie.

Membru inregistrat la
    04.02.2010
    Postari in forum
    5
    Locuiesc in pantelimon

Floricica Nou Venita gabyb's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.03.2006
    Postari in forum
    299
    nu aveti poze cu bb?
    daca nu va suparati

Membru inregistrat la
    04.02.2010
    Postari in forum
    5

o sa incerc diseara sa postez in album.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari