Ultimele discutii din forum
    Administrator Floricica Debutanta kiddo's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.08.2008
    Postari in forum
    1.182
    Buna, fetelor!

Apelez din nou la inima voastra mare si la sprijinul pe care stiu ca l-ati oferit de fiecare data acelora care au avut nevoie. Am primit astazi pe mail un mesaj care pe mine m-a cutremurat... pentru ca oricum cuvintele nu sunt niciodata suficiente pentru a explica suferinta... o sa copiez pur si simplu mesajul aici:

"Sunt o membra noua a forumului,imi place foarte mult,va citesc de mult timp dar nu mi-am facut cont decat zilele trecute.Vin la dumneavoastra cu o rugaminte pentru ca eu nu ma descurc pe forum si nu as vrea sa postez unde nu trebuie.Este vorba despre o buna prietena a mea si membra pe forum de cativa ani,datorita ei va citeam zilnic,vorbea cu mult drag despre forum,este vorba despre angela( dorian).

Zilele trecute a internat-o pe mama ei in spital in stare grava la cardiologie se pare ca e mentinuta in viata de aparate,am inteles de la ea ca daca isi revine are nevoie de interventie chirurgicala cardiaca pentru stenoza aortica severa cu insuficienta cardiaca globala decompensata si hipertensiune arteriala.Este o durere imensa pentru prietena mea care si-a pierdut tatal cu multi ani in urma dar si primul ei copilas,doar pe mama ei o mai are la care tine enorm de mult.Vorbesc cu ea la telefon zilnic si imi dau seama ca este distrusa,face fata cu greu situatiei mai ales ca lucreaza(este medic)are grija si de baietel.

Este descurajata,speriata,plange mereu cand vorbesc cu ea.

Va rog mult daca se poate sa deschideti un topic pe forum sa incercam sa-i fim aproape sa o incurajam sunt sigura ca daca va intra si va citi isi va da seama ca nu este singura (asa cum mereu imi spune)poate multe mamici vor gasi o vorba buna si o vor sustine.

Va multumesc din suflet si sper ca nu v-am deranjat."

Pana vom sti o alta modalitate prin care sa-i putem fi aproape mai multe decat moral, nu pot spune decat atat: Dorian, iti urez multa credinta si rabdare!

Floricica Veterana puiuraluca's Avatar
    Membru inregistrat la
    31.10.2008
    Postari in forum
    12.583
    angela,ne ptr mama ta,sa dea Bunul Dumnezeu sa treaca cu bine peste aceasta boala,sa va bucurati de mama ta multi,multi ani...te pupam pe tine si pe sebica...asteptam vesti!!!

Floricica Cu Vechime adinutzza's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.10.2008
    Postari in forum
    5.320
    Angela suntem alaturi de tine si ne rugam la DD sa treaca cu bine mama ta peste toate piedicile ce ii sunt in fata si s ava bucurati cat mai mult de ea...multa multa sanatate.asteptam vesti bune.Doamne ajuta!

Floricica Senior ralucaa's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.04.2007
    Postari in forum
    4.789
    i-ti doresc tot binele din lume tie si mamei tale ,i-mi pare nespus de rau ca trebue sa trece-i printr-o experienta asa de grea.Snatate multa si sunt alaturi cu rugaciuni siganduri bune.

new sunshine
    Guest
    Angela suntem si noi alaturi de tine si vrem sa te incurajam.Ii dorim mamei tale multa sanatate si speram ca totul sa fie bine.Fruntea sus si gandeste pozitiv!!Nu iti spun asta din necunostinta de cauza ci din proprie experienta.Sa ai putere pt tot ce vine si suntem alaturi de tine!

Floricica Avansata doloro's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.11.2007
    Postari in forum
    2.392
    Multa putere Angela sa treci peste momentele astea foarte grele si multa sanatate mamei tale, suntem alaturi de tine!

Floricica Cu Vechime mamiti's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.12.2008
    Postari in forum
    9.455
    Angela,multa sanatate mamei tale!

Floricica Cu Vechime cristeepas's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.11.2007
    Postari in forum
    6.010
    D-zeu sa va fie alaturi! Multa sanatate mamei tale, iar tie putere sa faci fata greutatilor!

Floricica Cu Vechime amona's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.05.2008
    Postari in forum
    5.485
    Multa , multa sanatate si din partea noastra mamei tale !Multa putere si tie sa ii fii alaturi !

Floricica Cu Vechime biluta's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.09.2008
    Postari in forum
    8.078
    multa sanatate mamei tale
    DUMNEZEU SA VA AJUTE!

Floricica Debutanta bebelushaa's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.06.2009
    Postari in forum
    600
    Multa sanatate mamei tale!Suntem alaturi de tine.Asteptam vesti bune.Dumnezeu sa va protejeze!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari