Ultimele discutii din forum
    Floricica Avansata hande's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.03.2010
    Postari in forum
    1.594

Sa readucem zambetul pe fata unui copilas de 6 ani!

....Florin cu Lacri Ilinca, sunt doi parinti care isi iubesc copilul foarte mult, ar da orice sa isi vada baiatul sanatos din nou...baietelul lor are 6 ani si il cheama Eduard, Edy sufera de cancer...si are nevoie de o operatie in Franta.Apelez la toata lumea care vor sa ajute aceasta familie sa fie fericita din nou, sa-i aducem zambetul inapoi lui Edy...
    E-mail lacriilinca@yahoo.com
    sau
    florinilinca@yahoo.com

cont euro: RO89RZBR0000060009130468swift code:rzbr robu
    cont lei: RO63BRDE360SV30509833600swift code:brderobu

Sunt colegii mei si desi incercam cu totii sa facem rost de bani pt operatia in Franta suma este imensa...
    Va pun si voua mesajul unei mame disperate,pe care l-am primit si noi si pe care simt ca am obligatia morala sa-l dau mai departe in speranta ca cineva il va ajuta sa invinga boala:

"Va scriu aceste randuri cu speranta ca ne veti intinde o binecuvantata mana de ajutor. Avem mare nevoie de ajutorul dumneavoastra, iar dumneavoastra aveti puterea sa faceti minunea de care Edy are mare nevoie.Avem nevoie de bani…foarte multi bani, de aceea apelam la bunatatea DVS. pentru a ne ajuta fiecare cu cat poate….stim ca este situatia asta grea acum in tara, suntem constienti….dar suntem disperati sa il ajutam pe Edy, are dreptul la viata! E foarte trist sa stim ca viata acestui copil depide de niste bani de care noi nu dispunem. "

Va multumim!!!Multa sanatate!!!!!

.

Moderator Floricica Senior madalinutzamamy's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.03.2009
    Postari in forum
    3.906
    Doamne, da-le putere!!! Si sanatate micutului!

Floricica Senior riga trika's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.08.2009
    Postari in forum
    2.706
    Mami,vreau sa iti vad chipul | Comuna Orodel-Dolj

si eu am primit acest link si vreau sa-l fac public!foarte trist!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari