Ultimele discutii din forum
    Floricica Cu Vechime gabitzza's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    7.664

Robert are nevoie de ajutorul vostru

Am primit un mesaj insotit de rugaminte sa facem publica aceasta poveste in speranta ca vor primi ajutor. Aveti mai jos mesajul si link-ul catre site-ul baietelului unde gasiti si documentele medicale.

"In momentul de fata Voicu Robert Ionut este stabil dar cu un regres neurologic la varsta de 0 luni, nu vede, nu iti tine capul, nu se intoarce de pe o parte pe cealalta, nu zambeste, etc. Pentru continuarea unui tratament competent mult mai experimentat in astfel de traume, cat si a unei recuperari ar fi necesar un tratament in Israel la CLINICA HADASSAH, deoarece costurile sunt foarte ridicate am deschis conturile umanitare pe numele VOICU LENUTA CARMEN la banca BCR S.A.

Adresa: Bld. Regina Elisabeta, Nr.5, Sector 3, Bucuresti

SWIFT: RNCB RO BU

IBAN in LEI : RO06RNCB0092119680850001

IBAN in EURO: RO76RNCB0092119680850002

IBAN in USD : RO49RNCB0092119680850003"

Robert Ionut Voicu

Floricica Nou Venita osansa's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.01.2011
    Postari in forum
    4
    Am putea sa incercam sa va ajutam . Trimiteti povestea dumneavoastra si datele de contact pe adresa contact@osansapentrucopii.ro si un reprezentant al Asociatiei va lua legatura cu dumneavoastra

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari