Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita raluca11's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.05.2015
    Postari in forum
    14

Poate fi sarcina?

Buna ziua,
    Am si eu o nelamurire, pe data de 9 iunie ar fi trebuit sa imi apara menstruatia,de pe data de 10 si pana in prezent am mici scurgeri maronii,cand merg la baie se vad pe hartia igienica,am sanii umflati,au fost tari si acum sunt intre tari si moi..ma dor,dar nu foarte tare ca la inceput...mentionez ca pe data de 26 mai cand eram in perioada fertila am facut dragoste cu sotul meu,nu stiu daca ar putea fi sarcina ...dar ne dorim foarte tare un copil...dar oare de la ce ar putea acele scurgeri maronii daca menstruatia mi-a intarziat 3 zile si azi ar fi a 4-a zi cand imi intarzie...VA ROG SA MA AJUTATI cu un raspuns

Floricica Novice adacris's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.06.2015
    Postari in forum
    321
    Buna Raluca!

Si eu cred ca un test de sarcina (inca unul probabil) ar lamuri lucrurile. Ma gandesc ca pot fi ambele situatii de luat in calcul: fie esti insarcinata si micile pete maronii sunt datorate fixarii ovulului fecundat in uter , fie urmeaza sa vina menstruatia cu cateva zile intarziere si cu perseverenta apara si bebe . Sa ne tii la curent

Buna Raluca!

Si eu cred ca un test de sarcina (inca unul probabil) ar lamuri lucrurile. Ma gandesc ca pot fi ambele situatii de luat in calcul: fie esti insarcinata si micile pete maronii sunt datorate fixarii ovulului fecundat in uter , fie urmeaza sa vina menstruatia cu cateva zile intarziere si cu perseverenta apara si bebe . Sa ne tii la curent

Floricica Novice adacris's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.06.2015
    Postari in forum
    321
    Raluca, prea mult zel din partea mea :).

M-am gandit ca-ti este mai usor aici sa vezi raspunsul. Ti-am scris si la "Discutii despre sarcina...", iar aic vad ca ti-am scris de 2 ori. Sa fie, ce sa zic :)

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari