Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita au28rica's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.10.2012
    Postari in forum
    1

Perna de abductie

Buna seara . Nu are nimeni o perna de abductie ce nu mai trebuie?Ieri am fost diagnosticati cu displazie de sold bilateral. maia are 5 luni si jumatate. si avem nevoie urgenta de perna de abductie. Trebuie sa o purtam 2 luni.

Moderator Floricica Debutanta snowdance22's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.08.2010
    Postari in forum
    1.161
    cred ca am lasat acasa la parintii mei, in Iasi, aparatul pe care l-a purtat Maria, dar nu e perna de abductie, e altceva, ca un scutec de plastic. Daca crezi ca iti foloseste o pun pe mama sa-l caute si sa ti-l trimita. asa arata: http://www.google.es/imgres?q=displa...1&tx=121&ty=94

Moderator Floricica Debutanta snowdance22's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.08.2010
    Postari in forum
    1.161
    acum, ca citesc bine ce ai postat imi vin tot felul de intrebari in cap... au diagnosticat atat de tarziu displazia? si au zis ca trebuie perna de abductie doar 2 luni??? au facut ecografia? ce valori au unghiurile alfa si beta? scuze ca pun atatea intrebari, dar noi am tras o spaima cu asta de nici acum nu mi-am revenit din trauma...

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari