Buna...
Nu am crezut niciodata in viata mea ca voi ajunge in aceasta situatie.... Mi-am dorit un bebe enorm de mult. Am o fetita de 7 luni o scumpete dar la care nu-i pot oferi tot ceea ce mi-am dorit. Sotul meu lucreaza pentru 700 ron si eu am o indemnizatie de 1000 ron din care toate se duc pe utilitati si pe chirie ( stau cu 200 euro pe luna) Toate sunt foarte scumpe si as vrea si eu sa ma ajutati daca se poate cu cate ceva poentru fetita mea. Carutul primit cadou s-a stricat iar patutul din lemn este prea scund si fetita a cazut din el. Bine ca a cazut pe pat ca altfel innebuneam. Va rog sa ma ajutati daca aveti cu un tarc si un carucior daca nu mai aveti nevoie de ele,.Nu am cu ce sa-i cumpar. Nu sunt o fire slaba dar acum chiar numai pot. Hainutele i-au ramas mici si credeti-ma ca nu am cu ce sa le cumpar. Sunt o persoana care a pus viata profesionala pe primul loc am 2 facultati dar nu mai descurc. Ajutati-ma va rog cu tot ceea ce nnu va mai trebuie. Jucarii hainute. etc Platesc eu transportul. Imprumut si tot il platesc.ADresa mea de email este. andreeatabacaru@yahoo.com
va multumesc din suflet si sper sa nu va suparati pe mine