Ultimele discutii din forum
    Floricica Senior lauramaria's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.09.2007
    Postari in forum
    2.951
    ofer un pachet de Pampers , marimea 3 , oricarui bebelus care are nevoie...

Floricica Avansata clarisa2008's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.08.2008
    Postari in forum
    1.419
    buna laura...sunt alina...deja ma stii....
    daca tot mai e valabila ofeta de pampersi ma ofer eu sa ii iau pentru o vecina de la mine din bloc care are 2 fetite gemene de 6 luni!
    fac parte dintr-o familie greu incercata...
    din cauza datoriilor imense la intretinere au fost nevoiti sa se mute cu tot cu cele 2 fetite gemene si cu fetita cea mare in varsta de 7 anisori la tara...unde stu in niste conditii...mama mama
    eu le-am mai ajutat cu hainute de la clarisa mea...si laptic..etc....si cred ca le-ar fii folositoari acesti pampersi....
    astept confirmarea ta

Floricica Senior lauramaria's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.09.2007
    Postari in forum
    2.951
    sigur Alina, ma bucur ca ii pot ajuta cu putin,,,ramane sa stabilim cum facem sa ne intalnim...

Floricica Avansata clarisa2008's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.08.2008
    Postari in forum
    1.419
    pai o sa iti las mesaj privat cu nr meu de telefon...si adresa de mess si atunci vb mai clar!
    multumesc ca ma ajuti sa fac cat de cat usoara cresterea acestor micute...mamica lor va fii emotionata!

Floricica Nou Venita andalucia's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.04.2009
    Postari in forum
    27
    sal mai este valabil anuntul as avea mare nevoie nu iau de la stat decat 2 milioane iar sotul meu nu ia salar decat de 8 nilioane:((si nu ne permitem as fi foarte recunoscatoare daca nu si le dai la alt copiil bv din suflet...oricum iti las id andrusca_ali...poate gasesti niste hainute sau alte lucruri pt el...iti multumesc din suflet

Floricica Nou Venita elena222's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.01.2010
    Postari in forum
    29
    Buna.Daca mai e valabil anuntul as avea mare nevoie de ei pt copil.Sotul meu nu mai lucreaza iar eu nu primesc decat alocatia copilului si ne este foarte greu....Daca doresti sa ma ajuti acesta este id-ul meu "elena_ely38".Cu multumiri.Elena

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari