Ultimele discutii din forum
    Floricica Cu Vechime xandrutza's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.08.2006
    Postari in forum
    5.009
    Astept mesaje private, daca exista doritoare. Hainutele sunt in buna stare, o parte din ele abia au fost purtate o data sau de doua ori.

As aprecia daca as fi contactata de persoane care chiar au nevoie, hainutele nu costa nimic.

Floricica Debutanta gabriela-ionela's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.01.2008
    Postari in forum
    878
    Draga Alexandrina,
    Unde am locuit cand eram copil, si unde locuiesc inca parinti mei este o fata care a ramas insarcinata si trebuie sa nasca in primavara. Are 36 de ani si nu are nici un venit. Are un tata pensionar care ii mananca sufletul si saracuta e intarziata mintal...
    Eu hainele de bebic pana la 3 luni le-am donat pe toate, asa ca ma gandeam ca daca chiar vrei sa faci bucurie unui suflet amarat ai putea sa i le donezi tu.
    Eu in primavara ma duc acasa si am sa-i duc tot ce mai am si cat o sa pot lua cu mine, deoarece plec cu avionul, dar din pacate hainutele mici cum spuneam nu le mai am...
    Aceasta femeie nu are nici caldura in casa si nici curent electric deoarece nu a putut sa plateasca, norocul bebelusului o sa fie ca o sa se nasca in primavara!
    Daca chiar vrei si nu ai un alt caz mai disperat trimite-mi un mesaj...

Floricica Cu Vechime xandrutza's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.08.2006
    Postari in forum
    5.009
    Gabriela, iti trimit mesaj privat.

Membru inregistrat la
    25.01.2008
    Postari in forum
    878
    Multumesc mult xandrutza!

Membru inregistrat la
    25.01.2008
    Postari in forum
    878
    XANDRUTZA FATA ARE UN ALT NUME DE FAMILIE DECAT CEL PE CARE TI L-AM DAT,ALA E DOAR CA UN FEL DE PORECLA DE FAMILIE...SI EU NU AM STIUT, MI-A SPUS MAMA ACUM!
    SCUZA-MA SPER SA NU FIE PRE TARZIU

Floricica Nou Venita gspuza's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.02.2009
    Postari in forum
    4
    buna,sunt georgiana din vaslui,sora mea abia a nascut pe 7 februarie,este studenta in ultimul an la facultatea de istorie din iasi,are un baietel pe care am hotarat a il pastram dsei ne va fi foarte greu,parintii o vor ajuta,dar nu au prea multe posibilitati avand in vedere ca ne platsete chiria in iasi,plus cas i ei au multe datorii si imprumuturi asa ca hainutele si orice alte lucruri pentru bebici ne sunt de foarte mare folos!te rugam a ne citeti meajul i daca iti dosreti sa ne ajuti poti sa iei legatura cu mine pe id-ul:gspuza sau la nr.de telefon:0743662324

Floricica Nou Venita gspuza's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.02.2009
    Postari in forum
    4
    buna,sunt georgiana din vaslui,sora mea abia a nascut pe 7 februarie,este studenta in ultimul an la facultatea de istorie din iasi,are un baietel pe care am hotarat a il pastram dsei ne va fi foarte greu,parintii o vor ajuta,dar nu au prea multe posibilitati avand in vedere ca ne platsete chiria in iasi,plus cas i ei au multe datorii si imprumuturi asa ca hainutele si orice alte lucruri pentru bebici ne sunt de foarte mare folos!te rugam a ne citeti meajul i daca iti dosreti sa ne ajuti poti sa iei legatura cu mine pe id-ul:gspuza sau la nr.de telefon:0743662324

Floricica Nou Venita crispodea's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.09.2008
    Postari in forum
    1
    buna.in curand voi aduce si eu pe lume un bebelus.datorita faptului ca sotul meu nu a lucrat 2 luni, stam foarte prost dpdv financiar.daca ne poate ajuta cineva cu hainute v-am fi recunoscatori. va pup.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari