Ultimele discutii din forum
    Floricica Debutanta adrianarenata's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.09.2008
    Postari in forum
    999
    hainutele nu sunt noi, sunt cele care iau ramas mici fiului meu. daca cineva are nevoie in special cineva din iasi sa lasa un nr de tel sau adresa de mail aici si eu voi contacta in cel mai scurt timp

Floricica Nou Venita gazutza29's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.10.2008
    Postari in forum
    12
    sunt din dorohoi si in curand voi naste..daca vreti ni le puteti da noua?

Floricica Nou Venita gazutza29's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.10.2008
    Postari in forum
    12
    0756599550 gazutza29@yahoo.com

Floricica Nou Venita karm3lla's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.06.2006
    Postari in forum
    3
    Buna,numele meu este Carmela si fac parte dintr-o asociatie non profit Asociatia "Pentru Romania" .Avem nevoie de donatiile voastre oricat de putin,inseamna enorm de mult pentru mamicile la inceput de drum si care nu au venituri si nici posibilitati materiale.
    Adresa la care ma gasiti este pentru.romania@yahoo.com
    tel fix 0214440335
    tel mobil 0723720800
    Numai bine!

Floricica Nou Venita gspuza's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.02.2009
    Postari in forum
    4
    buna,sunt georgiana din vaslui,sora mea abia a nascut pe 7 februarie,este studenta in ultimul an la facultatea din iasi,are un baietel pe care am hotarat a il pastram dsei ne va fi foarte greu,parintii o vor ajuta,dar nu au prea multe posibilitati avand in vedere ca ne platsete chiria in iasi,plus cas i ei au multe datorii si imprumuturi asa ca hainutele si orice alte lucruri pentru bebici ne sunt de foarte mare folos!te rugam a ne citesti mesajul i daca iti doresti sa ne ajuti poti sa iei legatura cu mine pe id-ul:gspuza sau la nr.de telefon:0743662324
    te rugam din suflet sa ne ajuti,nu ne asteptam la venirea lui george pe lume asa ca nu am fost pregatiti pentru aceste cheltuieli

Floricica Nou Venita gspuza's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.02.2009
    Postari in forum
    4
    te rog frumos sa ne dai un semn cat mai rpede daca ai de gand sa ne ajuti,georgiana

Membru inregistrat la
    02.09.2008
    Postari in forum
    999
    anuntul nu mai este valabil.

Floricica Nou Venita anuta21's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.01.2009
    Postari in forum
    34
    eu vas fi ajuatat cu mare placere dar din pacate eu de la fetita mea am avut cui sa dau hainele,dar daca aud pe cineva va anunt cu mare placere.

Membru inregistrat la
    02.09.2008
    Postari in forum
    999
    nu va faceti griji sa gasit cate ceva si pt celalalt bebe, dar presupun ca orice ajutor e binevenit!

Floricica Nou Venita milenuca's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.09.2008
    Postari in forum
    16
    georgiana daca mai vreti hainutze, eu tocmai am facut curatenie in dulapul fetei mele, am haine de bebe de la 0 la 6 luni, si sunt cateva si unisex, le poate folosi nepotelul tau...adresa mea de mail este milenuca@yahoo.com, trimite-mi adresa ta sau a surorii tale si am sa fac un colet sa vi-l trimit.

Floricica Nou Venita adddelina_elena's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.03.2009
    Postari in forum
    8
    am sa trec duminica pe la tine sami spui unde stai adresa mea de mail e adddelina_elena sati dau hainutele care iau ramas mici bebicului meu

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari