Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita tolicica's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.02.2010
    Postari in forum
    6
    Suntem o familie saraca de la tara,cu trei copii minori in intretinere,dintre care unul nou nascut si cu greu ne castigam existenta , prin munca cu ziua pe la vecini. Am dori sa va rugam pe aceasta cale pe cei ce ar putea sa ne ajute indiferent cu ce (imbracaminte,incaltaminte,mobilier vechi,obiecte de uz casnic,un carucior pentru copil),daca aveti si binevoiti a le dona,noi le primim cu multa placere,fiindca pentru noi necesita cheltuieli prea mari,care oricum nu ni le putem permite. In speranta ca ne veti ajuta,noi va multumim anticipat. Va rugam sa ne contactati. Fie ca bunul dumnezeu sa aiba grija de intreaga dumneavoastra familie.

Floricica Debutanta bebelushaa's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.06.2009
    Postari in forum
    600
    Nu vreau sa fiu rea dar cum de ai calculator si internet daca sunteti atat de saraci???????

Floricica Nou Venita constantinstefan111's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.03.2011
    Postari in forum
    4
    scuzatima nici eu nu vreau sa par rautacios dar cine a spus ca este calculatorul meu/?orcum va multumesc.

iubytzik22
    Guest
    Citat Postat de constantinstefan111 Vezi mesajul
    scuzatima nici eu nu vreau sa par rautacios dar cine a spus ca este calculatorul meu/?orcum va multumesc.
    Nu stiti ca nu puteti avea doua conturi?

Floricica Cu Vechime ioanabalescu's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.08.2007
    Postari in forum
    9.523
    si de fapt cine esti? ca ai scris 2 mesaje de pe 2 conturi

Floricica Cu Vechime organza's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.12.2007
    Postari in forum
    7.260
    Cata rautate avetı...Mai bıne taceatı. Ce a cerut pers respectıva?...a cerut aur? milioane?..
    Mai bine interesatı-va..si daca e adevarat...trımıtetı un pachet, datı si voi de pomana..nu mai crıtıcatı si punetı stampila,, fals,,.
    Credetı ca totı care au calc, sau acceseaza pt 3 mesaje calc...are niscaı bani?..hai sa fim serıosi..Ceea ce facetı voı...e practıc rautate si chiar nu avetı ce face cu tımpul vostru. Nu cred ca pers respectıva v-a cerut in special voua..ci sa adresat acelor care ar putea suna,verıfica si ajuta. Nu a postat pt a vedea mesajele voastre

Moderator Floricica Senior madalinutzamamy's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.03.2009
    Postari in forum
    3.906
    fetelor ce ziceti de asta :ajutor umanitar pentru o mamica cu 3 copii,bolnava de cancer la rinichi - Page 4 - Forum Crestin Ortodox subsemnatul constantin stefan ca asa inteleg, ca are 2 conturi: tolicica si constantin stefan, se pare ca ba are 4 fete, ba 3...

Membru inregistrat la
    01.03.2011
    Postari in forum
    4
    daca va uitati pe un sait de ce nu va uitati bine cazul cu o mama bolnava de rinichi cu 3 copii nu este al meu al meu este postat linga el.o intrbare am pentru dvs;ati facut vreodata bine/?credeti ca se poate glumu cu asa ceva?

Membru inregistrat la
    01.03.2011
    Postari in forum
    4
    daca tot va uitati pe un sait uitativa bine pe crestin ortodox cazul cu o mamica bolnava de rinichi cu 3 fete este cu totul alta .raspuns pentru doamna din brasov.daca va informati informativa bine nu mai acuzati pe nedrept.

Floricica Cu Vechime ioanabalescu's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.08.2007
    Postari in forum
    9.523
    draga domnule, ti-am pus o intrebare
    poti sa raspunzi la ea?
    cine esti de fapt?
    uita=te de pe ce cont ai postat prima data
    de ce ti se pare ciudat sa fii intrebat cand ai ridicat suspiciuni?

Moderator Floricica Senior madalinutzamamy's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.03.2009
    Postari in forum
    3.906
    Citat Postat de constantinstefan111 Vezi mesajul
    daca tot va uitati pe un sait uitativa bine pe crestin ortodox cazul cu o mamica bolnava de rinichi cu 3 fete este cu totul alta .raspuns pentru doamna din brasov.daca va informati informativa bine nu mai acuzati pe nedrept.
    Domnu de unde ei fi tu, sub cazul doamnei este scris ceea ce ai scris tu, daca intrii ai sa gasesti:)

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari