Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita AyanaMariaNesibe's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.06.2011
    Postari in forum
    113

Micuta Andreea are nevoie de ajutorul nostru

"momosica
    17:02 17 iulie 2011
    buna ziua va rog din inima daca puteti sa ne ajutati fetita noastra are nevoie zilnica de recuperare de kineto ,nu poate face nimic nu-si tine caputul sus, nu sta an fundulet nimic ,din ce face un copil la 1 an si 7 lunii ne este foarte greu acum am aflat ca are si un reflux la burtica ai vine sa vomite si tuseste facem un tratament sperand sa se inchida si sa nu ajungem la spital pentru a fi operata , va rog ajutati-ne avem un blog '' andreea-cristinapuiutulnostru.blogspot.com '' unde puteti vedea poze cu fetita noastra dar si acte medicale ,avem si un cont in lei , nr de telefon 0720016066"

Acesta este mesajul pe care l-am primit astazi. Si apelez la toate mamicile, ca poate impreuna reusim sa ajutam aceasta familie.

Floricica Nou Venita momosica's Avatar
    Membru inregistrat la
    31.01.2011
    Postari in forum
    8
    buna seara.va rog din sufletul meu de mama daca puteti sa ne ajutati.ma doare sufletul cand imi vad micuta intinsa in pat ,neputand sa faca nimic si mai ales ma doare cand vad ca noi nu avem posibilitatea sa-i oferim mult mai multe,macar pe plan medical.va implor oameni buni ajutati-ne.orice fel de ajutor pentru noi conteaza.DOAMNE AJUTA.

Floricica Nou Venita momosica's Avatar
    Membru inregistrat la
    31.01.2011
    Postari in forum
    8
    ................................
    Modificata de momosica; 22.09.2015 la 17:26:32.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari