Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita denis83's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.02.2010
    Postari in forum
    6
    Stiu ca nu prea are legatura cu acest forum dar este mai mult o atentionare mai ales ca unel activeaza pe aici

1) dumitruanca/ cormoran/ deliad/ ionelradu /deaturi22 /dumitrachefloricacatalina : trafic de obiecte pentru copii,limbaj obscen

2) mamy_taty

3) ddeiutz/ mami_pui/ deea08/ xplodcs_foneata/ bebe08/ andreutzza

4) mmihai - fara amanunte nu ajutam pe nimeni

5) adela_r - limbajul folosit

6) malta/ altamaurica

7) ciocolatzica/ araiom/ mioarabraila/ miomada/ madamiobrbr

ramona_prv/ larisa_aurelia

9) iacob amalia/ sima amalia

10) mariutza_mea/daria_maria/gazutza29/ramona -cersetorie virtuala pe toate forumurile

11) cryss26buc/ cryssa/ rebecris/ cryss26 -cersetorie si negot de haine

12) ionik/moldoveanuinela/mionela/moldoveanu_traian - cersetorie si apoi negot cu hainele primite din donatii

13 basandica camelia si basandica ion

Floricica Avansata anacristea's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.12.2009
    Postari in forum
    1.641
    Cred ca exact aici isi are locul!

Floricica Novice ioana_dinu2000's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.01.2010
    Postari in forum
    433
    nu stiam ca exista asa ceva si pe situl acesta, naspa , chiar nu ma asteptam...
    la ce sunt capabili unii oameni

Floricica Avansata anacristea's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.12.2009
    Postari in forum
    1.641
    eu cu 2 din lista am patit-o. pe alte site-uri dar activeaza si pe aici ...

Floricica Cu Vechime carmen dragu's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.03.2008
    Postari in forum
    7.069
    Buna idee lista asta. Deja am vazut o persoana pe care era cat pe ce sa o "ajut".

Floricica Novice katarina's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.08.2009
    Postari in forum
    384
    imi pare tare rau ca exista astfel de persoane. ne face sa ne punem semne de intrebare cand vrem sa ajutam pe cineva. pacat.
    eu am ajutat cateva persoane de pe acest forum fara sa banuiesc ceva. sper din tot sufletul ca nu m-am inselat.

Floricica Nou Venita balog ema's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.02.2010
    Postari in forum
    3
    astfel de oamenii nu ar trebui sa fie acceptati pe acest site e pacat k asa isi pierd oamenii increderea in ajuta pe cineva

Membru inregistrat la
    24.02.2010
    Postari in forum
    6
    Fetelor tocmai de accea am pus lista ca sa nu mai ajutati persoanele care nu merita si care ne fac sa ne pierdem increderea in toata lumea.Pe toate site-urile de copii, de donatii, de daruit le gasiti pe aceste personaje, iar unele fete cu sufet mare care incearca sa ajute au pus aceasta lista ca sa incerce sa starpeasca aceasta forma de inselaciune.Cum pe aici nu am vazut lista dar mi-a sarit in ochii postarea asa numitei gazutza29(care vad ca a intrat de curand pe site) care facea pe detectiva cu alt user de aici, probabil ii era frica de concurenta, m-am hotarat sa atasez aceasta lista.Deci atentie.Dupa ce au fost date de gol pe toate forumurile ma intreb ce o sa mai gaseasca sa continue inselatoria.

iubytzik22
    Guest
    Sunt de parere ca cel mai bine ar fi sa dai unui cersetor de pe strada sau cel putin unei persoane cunoscute ca fiind un caz grav.Si eu am dat niste hainute unei fete da nu pe net.Nu am incredere ca nu se stie cine are cu adevarat probleme si cine nu

Membru inregistrat la
    24.02.2010
    Postari in forum
    6
    Am vrut doar sa va previn.Eu una m-am ars cu cateva de aici ca un bun samaritean ce sunt si mi-am gasit hainele donate la vanzare.Daca nu ma credeti intrati pe toate site-urile de copii si veti vedea aceasta lista sau dati o simpla cautare pe google dupa aceste nume.In rest fiecare face ce vrea si ofera cui vrea.

Moderator Floricica Avansata Krisstina's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.01.2010
    Postari in forum
    1.390
    Categoric doar noi suntem in masura sa decidem ce facem , cui ai dam etc. . . Oricum , apreciem gestul , daca este facut dezinteresat. Sunt de parere ca un gest urat va fi "rasplatit" in acelasi mod mai devreme sau mai tarziu. Imopstorii nu pot face cariera pe termen lung

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari