Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita negativ4u's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.06.2009
    Postari in forum
    1
    Dintr-o familie fericita , instarita si o afacere infloritoare ajunge sa fie o fetita fara un acoperis stabil si bolnava de leucemie tocmai cand trebuia sa inceapa sa traiasca viata...e clasa a 8-a . Fiind din oras de la mine ii stiu cat de cat povestea si o sa o spun pe scurt .... tatal sau innebuneste in urma unui accident rutier in care victima moare ( tatal era in dreapta dormea si din impact s-a trezit cu victima pe parbriz....in urma acelui soc a innebunit la propriu ) .La scurt timp isi alunga sotia si fetita de acasa ....ele locuiesc cu chirie pe unde gasesc si mama se angajeaza vanzatoare pe maxim 600 RON . In una din zilele de scoala fetita , pe numele ei Paun Cosmina , se simte rau si e dusa la spital . Aici viata ei intra intr-o cadere libera....diagnosticul rasuna puternic....LEUCEMIE ....150 000 Euro operatia ....o mama care castiga maxim 6-700 RON lunar

Tin sa mentionez ca postarea acestui anunt este strict ideea mea si o sa atasez o poza facuta de mine unui anunt postat intr-un geam in oras (sunt sute de anunturi ) . Din neatentie nu am incadrat in poza exact contul bancar dar revin maine cu aceeasi poza dar intreaga....donati cat puteti fiecare...un sfat ....orice intentie buna e mai mult decat o speranta pentru ea si mama ei

pentru poza cu anuntul trimiteti email la negativ4u@yahoo.compoza anunt

Floricica Nou Venita enally's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.08.2009
    Postari in forum
    14
    Buna negativ4u!... Dureroasa poveste... si apreciez interesul...tau personal..
    Nu poti sa pui numarul de cont bancar pe acest site?...nu am reusit sa descarc poza... intre timp ce s-a mai intamplat cu tanara fetita si cu mama ei?... s-a reusit strangerea a ceva bani?...
    Sa speram ca se vor strange cateva inimi binevoitoare si pentru cazul tinerei Cosmina..
    Cu drag..

Floricica Veterana 4printi's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.06.2008
    Postari in forum
    11.233
    intradevar e un soc ca dupa ce ai trrait o viata cu partenerul sa te dea afara din casa si apoi sa afli ca lumina ochilor tai sufera de o boala care depinde de bani ptr a scapa de ea.e infiorator cind te gindesti ca nu poti sti ce ti se intimpla,ca afli de o boala asa cruda la o varsta atit de frageda.sper din tot sufletul si ma rog la Dumnezeu ca aceasta domnisoara sa isi gaseasca sanatatea,sa se distreze asa cum trebuie sa o faca tinerele de varsta ei.va doresc multa bafta si cit mai multa sanatate.

Floricica Veterana valica76's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.10.2008
    Postari in forum
    16.138
    ufff..Doamne ce durere trebuie sa fie pe mama si pe fata, ea acum ar trebui sa fie cu fetele de varsta ei sa/si traiasca adolescenta ....
    ufffff...fara cuvinte
    multa sanatate va dorim si toate cele buune de la noi.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari