Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita ramonica23's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.04.2009
    Postari in forum
    3
    Buna, am un baietel de 5luni si o fetita de 1 an jumate .Daca aveti hainute, jucarii, sau orice altceva, le primim cu mare placere,nu conteaza cat sunt de folosite. Oricat de mic ar fii ajutorul pt. mine ar insemna enorm .Va pup si sanatate multa (sper ca n-am deranjat pe nimeni cu acest subiect deschis insa am nevoie de ajutor ,trec printr-o situatie mai dificila si chiar nu mai pot face fata, sper insa sa-mi revin in scurt timp pt. ca nu-mi face placere sa cer ) Va multumesc pentru intelegere !

Floricica Nou Venita cozmin & gaby's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.04.2009
    Postari in forum
    1
    imi pare rau pt tine ramona dar eu am baiatu mai mic de 4 luyni te pup

mother
    Guest
    ramona daca poti lasa un nr de telefon, sau o adresa de e-mail... caut si eu cate ceva..desi imi naste cumnata si le pastram pt ea... dar cu ceva acolo te ajut...

Membru inregistrat la
    12.04.2009
    Postari in forum
    3
    Va multumesc pentru raspunsuri foarte mult adresa mea de mail este purice_ramona2000 Va pup dulce

Floricica Senior d.oana's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.07.2005
    Postari in forum
    3.723
    Buna Ramonica23...ti-am lasat mesaj pe messenger :)pupici

Membru inregistrat la
    12.04.2009
    Postari in forum
    3
    Chiar nu ma poate ajuta nimeni?:(

Floricica Nou Venita aurazlotea's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.02.2009
    Postari in forum
    74
    ramona sunt aura din brasov dami si mie o adresa am o nepotica mai mare cu un an si mama are ceva hainute daca nu dami aceptul pe mesinger si vorbim

Floricica Cu Vechime dorian's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.08.2007
    Postari in forum
    5.910
    Buna!
    Eu am un baietel de 2 anisori dar cu siguranta gasesc ceva pentru tine.
    In ce zona stai in Constanta?Eu stau in centru pe Ferdinand.Vreau o adresa sau un numar de telefon sa vorbim.Nu prea stau pe forum si nici pe mess.Astept un raspuns.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari