Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita ancutzagabi's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.03.2009
    Postari in forum
    2
    ma numesc gabriela si am o fetita de 1 an si 3 luni.am fost ajutata de cateva persoane cu hainute.acum as vrea si eu la randul meu sa ajut.am hainute pt copii 0-18 luni.problema e ca nu stiu cui sa ma adresez sau ce sa fac.cred ca o casa de copii, un orfelinat ar fi cel mai indicat.va rog sa ma ajutati.astept raspuns.

Floricica Nou Venita allyy's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.03.2009
    Postari in forum
    7
    buna eu stiu cateva pers care au nevoie de hainute pt bebe ,dar eu sunt din jud arad ,numai daca trimitetii prin posta si platesc eu binenteles daca doriti sa vb pe mess oli_my_you@yahoo.com

Floricica Nou Venita adddelina_elena's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.03.2009
    Postari in forum
    8
    buna eu sunt o mamica de baietel de 8 luni daca vrei sa ma ajuti cu hainute adresa mea este adddelina_elena@yahoo.com

Floricica Nou Venita dovlecica's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.06.2009
    Postari in forum
    6
    buna am si eu un baietel de un an jumatate pe nume vladut...daca vrei sa ne ajuti adresa mea este italianu4u_69...daca vrei la schimb hainute mai mici te ajut cu cea mai mare placere.va pupam

Floricica Nou Venita dovlecica's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.06.2009
    Postari in forum
    6
    adresa mea este italianu4u_69.daca vrei iti dau la schimb hainute mai mici..te pupam

Floricica Nou Venita andalucia's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.04.2009
    Postari in forum
    27
    buna eu am un baietel de 6 luni acusi si o nepotica de 4 ne-ai putea te rog ajuta cu ceva...multumim frumos...adresa este andrusca_ali@yahoo.commultumim din suflet

Floricica Nou Venita sara78's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.11.2008
    Postari in forum
    22
    Buna , eu am un baietel de 9 luni si m-as bucura sa primesc hainute , pot plati eu coletul. Multumesc.

Floricica Nou Venita georgia4ugeo's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.10.2009
    Postari in forum
    17
    am o cumnata care are 4 copilasi.Chiar are 2 gemeni de 1 an si 2 luni,i-ar prinde bine niste hainute.Adresa mea de mess este:georgia4ugeo@yahoo.com.Va rog ajutati-o daca vreti.
    Va multumesc.

Floricica Nou Venita balog ema's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.02.2010
    Postari in forum
    3
    Daca imi dai adresa ta iti pot trimite si eu niste hainute eu am un baietel de 2 ani si am o gramada de hainute o zi cat mai placuta.

Floricica Nou Venita georgia4ugeo's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.10.2009
    Postari in forum
    17
    Doamna balog ema,poate aveti ceva si pt.acesti copilasi amarati,pt.gemeni.Va multumesc,o zi buna.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari