Ultimele discutii din forum
    Floricica Cu Vechime gabitzza's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    7.664
    Dragele mele,

Prietena noastra Gabi (adelline) are nevoie de tot sprijinul nostru. Sotul ei, Emil, in varsta de 39 de ani, tatic de puiuti Evelin si Daria, a suferit pe data de 25 ianuarie un infarct.

Acum a inceput procesul de recuperare, insa are nevoie de o operatie pentru implantarea unui stent (un tub care introdus in artera ajuta la dilatarea vaselor de sange).

Operatiea taticului Emil trebuie sa aiba loc in cursul saptmanii viitoare, iar pentru acest dispozitiv, stent, Gabi si Emil au nevoie de 100 de milioane de lei vechi.

Pentru a-i putea ajuta asa cum putem, s-a deschis un cont in care fiecare persoana care doreste, va putea sa contribuie.

RO80BTRL04401201K98259XX in LEI si

RO55BTRL04404201K98259XX in EURO

Nejloveanu Marius Stefan

Contul a fost deschis prin bunavointa familiei Nejloaveanu, pe numele taticului Marius (sotul lui iazmin), deoarece sunt prieteni foarte apropiati iar Gabi si Emil nu aveau timpul necesar sa se ocupe de aceste aspecte.

Hai sa ajutam un tatic!

cristina elena
    Guest
    Asteptam Gabitzza contul.
    Imi pare rau nu stiam de sotul adellinei, multa sanatate ii doresc

Moderator Floricica Veterana dami28elena11's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.07.2006
    Postari in forum
    24.097
    Imi pare rau sa aud asa ceva.
    sanatate multa sotului tau Gabi!

Floricica Debutanta bebelaa's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.10.2007
    Postari in forum
    957
    Desigur, Gabi, Emil suntem alaturi de voi cu absolut orice aveti nevoie. In astfel de situatii, banii ar trebui sa fie cea mai neimportanta problema pe care trebuie sa o avem, vom astepta sa se deschisa contul sa putem ajuta si noi.

Si tatal meu a suferit in urma cu 5-6 ani o operatie pe cord, s-a operat la Fundeni si stiu ce inseamna costurile pentru operatie din pacate, inclusiv tratamentul de dupa.

Speram sa strangem cat mai multi banuti, aici sunteti printre prieteni. Cred ca de multe ori ceilalti parinti ca si voi au dovedit acest lucru.

Eu va pup si va doresc mult optimism si multa sanatate! Va imbratisez si nu uitati sa nu va lasati doborati de ce inseamna aceasta operatie cu totul.

Revenim cu detalii!

Floricica Senior nicodavid's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.02.2008
    Postari in forum
    4.890
    Multa,multa sanatate!
    Suntem alaturi de voi!

Floricica Cu Vechime gabitzza's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    7.664
    Ma bucur ca vad ca mamicile noastre sunt la fel de deschise si de saritoare si simt cu adevarat asa cum a spus si Laura ca suntem printre prieteni.

Floricica Debutanta iazmin's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.08.2007
    Postari in forum
    1.129
    Gabi va doresc multa putere sa treceti cu bine peste incercarea asta,vom fi alaturi de voi.Iar Emil sa fie tare pentru ca il asteapta doua printese acasa sa se intoarca sanatos.

Administrator Floricica Debutanta administrator's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.04.2005
    Postari in forum
    1.037
    Va dorim multa sanatate si sa treceti cu putere peste aceasta incercare. Noi suntem alaturi de voi! [floare galbena]

Floricica Debutanta lavylory's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.02.2008
    Postari in forum
    708
    si noi suntem alaturi de voi gabi si fiti tari ca o sa fie bine!!

Floricica Debutanta andrutza_maria's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.01.2008
    Postari in forum
    673
    d-zeu sa aiba in grija pe tatic emil
    si noi suntem alaturi de familia ta gabi

Floricica Avansata abrudan's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.01.2008
    Postari in forum
    1.326
    sanatate multa sotului Gabrielei si sa fie tari ca totul o sa fie bine pentru ca DD stie ca acesti copii au nevoie de parinti si ne rugam pentru voi Gabi!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari