Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita tolicica's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.02.2010
    Postari in forum
    6
    Suntem o familie saraca de la tara,cu trei copii minori in intretinere,dintre care unul nou nascut si cu greu ne castigam existenta , prin munca cu ziua pe la vecini. Am dori sa va rugam pe aceasta cale pe cei ce ar putea sa ne ajute indiferent cu ce (imbracaminte,incaltaminte,mobilier vechi,obiecte de uz casnic,un carucior pentru copil),daca aveti si binevoiti a le dona,noi le primim cu multa placere,fiindca pentru noi necesita cheltuieli prea mari,care oricum nu ni le putem permite. In speranta ca ne veti ajuta,noi va multumim anticipat. Va rugam sa ne contactati la tel 0747019661. Fie ca bunul dumnezeu sa aiba grija de intreaga dumneavoastra familie.

Floricica Nou Venita flitercorina's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.06.2009
    Postari in forum
    267
    Eu am multe de donat.. pacat ca sunteti de asa de departe...
    Cati ani au copii?
    Si niste dimensiuni daca se poate ar putea fi de folos celor care doresc sa va ajute....Lungime pantalon...lungime maneca bluza...
    Astept detalii si va fac un colet, daca se potrivesc ca si marime cu baiatul meu...

Floricica Nou Venita tolicica's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.02.2010
    Postari in forum
    6
    buna ziua doamna corina,vrem sa va spunem ca avem o fetita de 11 ani,inaltuta,un baietel de 10 anisori dar mai scund,si o GIANINA(:)DE 2 SAPTAMANI.ASTA ESTE FAMILA NOASTRA ,DAR PENTRU ORICE EVENTUALITATE,NE PUTETI CONTACTA LA 0747019661.Va multumim frumos pentru intentie.asteptam cu nerabdare o mana de ajutor.

Floricica Nou Venita flitercorina's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.06.2009
    Postari in forum
    267
    PENTRU CEI MARI NU AM HAINUTE...
    SA MAI CAUT DACA GASESC CEVA PTR CEA MICA....

Floricica Nou Venita sara78's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.11.2008
    Postari in forum
    22
    Buna , eu am un bebe de 9 luni si mi-ar prinde cateva hainite , chiar si mai mari. Daca este problema cu trimiterea coletului platesc eu cand il primesc. Asta daca doresti. Multumesc mult.

Floricica Nou Venita andalucia's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.04.2009
    Postari in forum
    27
    Buna...am un baietel de 6 luni si o nepotica de 4 luni ne-ar fi de mare ajutor hainutele daca ne-ati putea ajuta multumim frumos...ma gasiti la adresa andrusca_ali@yahoo.com

Floricica Novice katarina's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.08.2009
    Postari in forum
    384
    Faceti-va propria discutie si lasati alte discutii incepute pentru scopul pentru care au fost create. Nu exista discutie cu hainute sa nu va bagati. Lasati si alti oameni amarati sa primeasca ajutor fara sa interveniti. Daca cineva cere ajutor inseamna ca are nevoie la fel ca si dvs. Nu incercati sa influentati oamenii care vor sa dea ajutor acestor persoane.

Floricica Cu Vechime carmen dragu's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.03.2008
    Postari in forum
    7.069
    Auzi dar ceilalti copii nu au nume? Cum adica ai o fetita de 11 ani, un baiat de 10 si o gianina?

Floricica Nou Venita rebecca2's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.02.2010
    Postari in forum
    14
    Credema ca stiu ce e aia sa nu ai. Am si eu trei copii sunt divortata fara servici si un bebe mic care nu mai are nici o sansa ptr ca atunci cand a avut nu am avut bani sa merg la doctori. D-zeu sa va ajute

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari