Ma numesc Cristina si sunt din Dorohoi judetul Botosani sunt casatorita am 2 copilasi gemeni de sase ani amandoi fetita si baiat ,dupa cum stiti fiecare poate in doriohoi a foat inundatie si potop am ramas fara haine pentru copii cat si pentru noi near fi de mare folos daca ati putea sa ne ajutati cu ce aveti si puteti in acete momente eu nu am servici nu lucrez iar sotul ezste de meserie tinichigiu daca doriti sa ma ajutati cu ce aveti dumneavoastra pana ne revenim am ramas fara haine si nici macar apa nu avem deoarece este infectata de microbi ,ajutoare vin pacat sa am sa zic ca nu vin dar ii ajuta pe cei care leau luat casa cu totul noua nu nea luat casa sa farmat un perete si am avut apa peste tot mobila distrusa si haine lenjerie ne este greu sa ni le luam ,va rog din suflet cei care ne pot ajuta cu ce au alimente ,hainute orice ajutor near fi de mai mare folosul adresa noastra c_viziteu@yahoo.com daca se poate va dorim multa sanatate si tot ce va doriti cat si copilasilor dumneavoastra.