Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita fabyanna_09042002's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.01.2009
    Postari in forum
    17
    e o rugaciune a unei mame care spera intr-o minune. e vb despre o prietena de-a mea care a ramas insarcinata dupa atatea asteptari, insa situatia ei financiara este f proasta. ea lucra pe a vecini in speranta de a mai castiga un banut, in oct va naste si inca nu are un carucior. a primit unul pt un bebe, dar din pacate nu i se potriveste...are nevoie de CARUCIOR PT GEMENII EI. m-am gandit sa fac apel la mame cu suflet, care stiu ce inseammna sa iti doresti ce e mai bun pt copilul tau. daca cineva o poate ajuta, m-as bucura daca ati lua legatura cu mine la nr de tel 0757639657. de asemenea, ar avea nevoie si de niste hainute...nu isi permite sa cumpere...va multumesc anticipat si astept cu nerabdare raspuns....

Membru inregistrat la
    24.01.2009
    Postari in forum
    17
    sau puteti sa imi lasati mesaj aici pe forum sa putem lua legatura

Floricica Nou Venita kamath's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.02.2010
    Postari in forum
    3
    Mai este valabil?

Membru inregistrat la
    24.01.2009
    Postari in forum
    17
    nu, intre timp o alta mamica tot asa de buna la suflet a ajutat-o cu un carucior, insa saraca, cu doi copii e vai de capul ei...credeti-ma ca nu are nici macar pampersi...Eu am ajutat-o cat am putut dar pb e ca si eu am o fetita mica, tot de 5 luni ( bebelusii ei sunt mai mari decat a mea cu 10 zile) insa nici eu nu am o situatie foarte buna incat sa o ajut. A mai primit ea pampersi, dar nu suficient de multi....la doi copii....va dati seama............ are nevoie de orice lucru pentru bebelusi...cateodat i se termina pampersul si le pune scutece, ca pe vremuri...DA...inca se mai poate si in secolul acesta! daca o puteti ajuta cu HAINUTE, sau cu SCAUNE DE MASA; ROTOBILE; sau orice altceva....cred ca i+ar fi de mare ajutor....

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari