Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita claura33's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.12.2009
    Postari in forum
    3
    Donez hainute pentru fetite cu varste intre 0-6 luni. Mai donez si interfon bebe de la Primii Pasi (aproape nou), mini masina de spalat... folosita doar o singura data, scoica de la carucior bebe negru cu rosu... ma puteti contacta pe adresa de e-mail lcristea2008@yahoo.com.

Floricica Nou Venita nancyrbd's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.01.2010
    Postari in forum
    9
    buna
    scuze ca tot eu iti sciu baietelul meu are 2 luni si jumatate si acceptam ce poti tu sa ne dai.
    vom fi tare incantati si iti multumim.
    adresa mea de mail crsltrfn@yahoo.com

Floricica Nou Venita cormoran's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.01.2010
    Postari in forum
    9
    mai este valavil anuntul?
    bebe are 3luni

Floricica Nou Venita nelaa's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.08.2009
    Postari in forum
    55

"cormoran" pana si aici vrei sa pacalesti fetele, nu iti ajung celelalte forumuri pe care ai facut atata scandal? parca aveai o fetita de 3 ani? acum are 3 luni?
    fetelor aveti mare grija cu aceasta doamna, are multe id-uri de mess si se ocupa cu vandut tot ce lumea doneaza.

Membru inregistrat la
    06.01.2010
    Postari in forum
    9
    sa sti ca mai bine ti-ai vedea de viata ta .da am un baietel si care este problema ta eu nu vand nimic draguta si gura lumi no astupa nici.......asa ca mai bine lasa-ma in pace.si mai lasati ura si dusmania ,fiti mai bune in 2010

Floricica Nou Venita nelaa's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.08.2009
    Postari in forum
    55

imi vad de treaba mea, insa nu suport ca cineva sa-si bata joc de altcineva, asa ca daca nu postai nu ma legam de tine si exact cum am scris mai sus aveai o fetita, cum a aparut baietelul asa peste noapte?

Floricica Nou Venita ioanaalina's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.11.2008
    Postari in forum
    247
    buna. Am tot scris de doi copilasi care au nevoie de hainute. Sunt 2 frati: o fetita de 2 luni si un baietel de un an si 2 luni. Daca ai lucruri pentru ei cred ca s-ar bucura foarte mult. Adresa mea de mail este: ioana_hulpe@yahoo.com
    Acesti copii chiar au multe lipsuri si ii putem ajuta.
    Mersi

Membru inregistrat la
    06.01.2010
    Postari in forum
    9
    pai fetita mea are 3ani jumate si ce daca am facut baiat care este problema ta.nu te mai baga peste tot ca nui frumos fi mai buna ,ca asa o sa ai si viata mai buna daca esti si tu buna si mai lasa rautatea deoparte

Floricica Nou Venita sara78's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.11.2008
    Postari in forum
    22
    Nu inteleg de ce postezi acest anunt daca eu ti-am trimis mesaj ca am ceva pt copilasi dar nu m-ai contactat .Mai bine nu mai scrie ca eu cred ca nu are rost daca nu ai de gand sa si faci ceva in privinta asta .Nu vreau sa te supar insa acesta este adevarul .O zi buna .

Floricica Avansata rose2010's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.01.2010
    Postari in forum
    2.365
    Salut,sunt o graviduta in luna a 7 a si as fi tare bucuroasa daca i-as putea oferi fetitei mele tot ce are nevoie.Din pacate,am avut o sarcina cu probleme de la inceput am fost numai prin spitale,am cheltuit multi bani si pe deasupra sotul meu a intrat in somaj si nu reuseste sa-si gaseasca de munca de 5 luni de zile.Ne descurcam foarte greu si din cauza unei placente praevia care mi s-a descoperit trebuie sa optez pentru cezariana care, aici la Braila costa in jur de 15-20 de milioane, bani cu care ar fi trebuit sa-i cumpar copilului tot ce-i trebuie si nu sa-i dau la doctori.Pentru gestul tau nu as reusi niciodata sa-ti multumesc indeajuns dar ma voi ruga pentru sanatatea ta si a familiei tale.adresa mea e geani_2003@yahoo.co.uk pup

Floricica Avansata rose2010's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.01.2010
    Postari in forum
    2.365
    Mai este valabil anuntul?

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari