Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita deeasel's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.07.2009
    Postari in forum
    179
    Am hainute de baietel, dar merg si la fetita, unele din ele; sunt pentru 0-3 luni, noua nu ne mai vin si cum altii m-au ajutat vreau si eu sa ajut.

Guest
    buna deasel!eu nasc in 4 luni si as avea nevoie de hainute!

Floricica Nou Venita tzontzonik's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.01.2010
    Postari in forum
    5
    Buna deeasel, sunt si eu din COnstanta si prietena mea trebuie sa nasca dupa data de 15 ianuarie, daca mai ai hainutele si crezi ca se potrivesc unui baietel nascut in iarna, ti-as fi recunoscatoare.

Floricica Nou Venita tzontzonik's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.01.2010
    Postari in forum
    5
    Eu sunt noua pe acest site, am citit cate cereri de ajutor sunt si m-am ingrozit sa vad cata lume solicita ajutor pentru hainute, de aceea doresc sa imi retrag cererea pentru acele hainute de bebe, fiind constienta ca sunt persoane care au mai mare nevoie de ele. Nu vreau sa inchei pana nu le felicit pe toate acele mamici care doneaza lucrusoarele ramase de la bebeii lor, in loc sa le vanda. BRAVO MAMICILOR!!!

Floricica Nou Venita andalucia's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.04.2009
    Postari in forum
    27
    bebelul meu are aproape 4 luni dar cred ca iar veni ca nu e asa mare de inaltime...si am si o nepoata care are 2 luni....vas fi din tot sufletul recunoscatoare daca mi le-ati da....nu am atati de multi bani incat sa-mi permit sa ii iau multe hainute ....nu ma-m incadrat in acelea 6 milioane si iau nu-mai 2:((asta e viata....id meu este andrusca_ali va multumesc din suflet

Floricica Nou Venita deeasel's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.07.2009
    Postari in forum
    179
    hainutele s-au dus la un baietel din Ovidiu, lasat de parinti in grija bunicilor
    au mare nevoie de ajutor se descurca doar din pensie...eu chiar am vb cu doctora de familie ptr acele cutii de lapte praf si le iau ptr acest baietel.Multumesc ptr intelegere

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari