Ultimele discutii din forum
    Floricica Avansata scoobylin's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.07.2009
    Postari in forum
    1.405
    Donez hainutele copilului - marimi cuprinse intre 10 luni, pana la 2 ani.
    Mai donez si haine pentru o mamica si un tatic.
    Doresc sa ajut pe cineva care are nevoie.

Membru inregistrat la
    09.07.2009
    Postari in forum
    1.405
    buna!

mamicilor - care ati luat legatura cu mine pt. hainute - le voi trimite luni prin intermediul postei romane - la adresele trimise de voi.

o zi buna tuturor.

Floricica Nou Venita amalia00's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.01.2010
    Postari in forum
    4
    Multumim [imbratisarea]multumimmultumim

Floricica Nou Venita andalucia's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.04.2009
    Postari in forum
    27
    Sal sunt foarte interesata nu prea îmi permit sa-m cam cumpăr numim nici copilasui meu din pacate iau doar 2mil de la stat iar soțul salar de 8 îți inchipui cum ne descurcam. Dacă aveți cea
    va pt mine id meu e andrusca_ali va multumim din suflet

Floricica Nou Venita claudia_c2004's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.01.2010
    Postari in forum
    41
    Buna la toata lumea sincer ma bucur mult ca exista si persoane cu suflet nobil, chiar am deschis acest mesaj in ideea unui ajutor pentru baietelul meu de 3 luni PENTRU UN PREMERGATOR POATE CHIAR SA-L LUAM MAI IEFTIN, dar sincer vad ca sunt persoane care au nevoie mult mai mare decat mine si familia mea. Sa aveti parte de multa sanatate si mult noroc si PROMIT ca si eu am sa donez cum o sa ramana mici hainutele printisorului meu mic /DAR DIN DAR SE FACE RAI.
    MUlta sanatate celor mici

Membru inregistrat la
    09.07.2009
    Postari in forum
    1.405
    Mamica Gabriela din Iasi a unei fetite de un an

Mamica Elena si taticul ... din Buzau

D-na Paula din Bucuresti pentru copilutul de un an

Mamica Elena din Bucuresti a unui baietel de un an si 7 luni

AM TRIMIS ASTAZI PACHETELE INSPRE VOI - AM INTELES CA PE SAPTAMANA VIITOARE LE PRIMITI(VREMEA) - VIN PRIN INTERMEDIUL POSTEI ROMANE.

SANATATE SI NUMAI BUCURII TUTUROR.

Floricica Nou Venita nnicolas's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.05.2009
    Postari in forum
    18
    mii de multumiri si multa multa sanatate am sa te anunt cind primesc pachetul multumiri inca o data

Floricica Nou Venita basandicaion's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.01.2010
    Postari in forum
    38
    cred ca am ramas la coada,caci si eu aveam nevoie de aceste lucrusoare pentru familia mea ,daca mai auzi pe cineva ,sau daca te poti lipsi si de alte lucruri care nuti mai trebuiesc prin casa noi le primim cu mare placere si lasam aici si un numar de telefon poate tia mai ramas cate ceva si pentru noi cu respect camelia si ioan basandica tel.fix 072765371

Membru inregistrat la
    09.07.2009
    Postari in forum
    1.405
    buna!

pentru cei care asteptau pachetele imi cer scuze in numele Postei Romane - deoarece mi s-au intors ieri coletele. ca de obicei nu are nimeni un motiv intemeiat si nici o explicatie logica - am luat pachetele le-am verificat asta in conditiile in care au stat destul de mult la ei si spre surprinderea mea totul era ok - asa ca am retrimis astazi pachetele.

m-au asigurat ca le veti primi pana vineri.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari