Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita ale_gabriella's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.04.2010
    Postari in forum
    3

Donatii articole bebe

Buna ziua,

Sunt o viitoare mamica si am o mare problema.As avea nevoie de orice fel de articole pentru bebe, de la hainite la carucior.Sunt disperata pentru ca nu am posibilitatea sa ii achizitionez baietelului meu nici macar strictul necesar din cauza unei firme la care am lucrat pana in prezent si care nu mi-a platit nimic catre stat...si nu pot sa beneficiez de maternitate.
    Va rog din suflet sa ma ajutati.

Va multumesc.

Floricica Nou Venita ioanaszalka's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.06.2011
    Postari in forum
    93
    lasa te rog o adresa la care pot sa iti trimit cate ceva ...pe cand vei naste sa stiu ce sa iti trimit.Pupici

Membru inregistrat la
    07.04.2010
    Postari in forum
    3
    Voi naste doar in decembrie.Adresa mea este : Strada Byron, nr6A, ap 23.Cluj.
    Multumesc din suflet

Floricica Nou Venita ioanaszalka's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.06.2011
    Postari in forum
    93
    bine draguta , iti voi trimite in fiecare luna cate ceva pt baietel....si pentru tine...in special ce o sa ai nevoie in maternitate ....sa ai rija de tine , nu te stresa sa nu il stresezi pe bebe...sa faci un bebe sanatos ca restul se va rezolva cumva...tinem legatura da?pupici si numai bineeu am 2 baietei mici dar iti voi trimite si multe lucruri noi....

Floricica Novice qwer1's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.12.2009
    Postari in forum
    597
    buna, si eu iti pot trimite hainute. Spune-mi, te rog, pe ce nume sa pun coletul.Multa sanatate!

Membru inregistrat la
    07.04.2010
    Postari in forum
    3
    Multumesc frumos si sa aveti multa sanatate voi si copii:*

Floricica Novice cryss4's Avatar
    Membru inregistrat la
    31.03.2011
    Postari in forum
    574
    Pana in decembrie va creste si bebe meu si daca este iti voi trimite si eu cateva lucrusoare.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari