Ultimele discutii din forum
    Floricica Avansata mamideveve's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.09.2009
    Postari in forum
    1.450
    Buna ziua tuturor. Ma numesc ana-maria am aproape 3 anisori si impreuna cu mami am hotarat sa donam cateva din hainutele care nu ne mai vin. Nici eu la randul meu nu am foarte multe(strictul necesar) si dc este cineva care doreste sa imi ofere cu mare drag primesc!

Membru inregistrat la
    20.09.2009
    Postari in forum
    1.450

plus inca cateva hainute care nu le avem pozate!

Floricica Nou Venita bebe-kris's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.02.2010
    Postari in forum
    17
    Buna! M-ar interesa foarte mult hainutele, nici noua nu ne mai vin ale noastre, am donat si noi prin vecini,eu nu am stiut ca se pot dona si pe net,dar deacuma le pastez si voi dona si aici pe site. Eu tot fetita am. Eu am pus si aici un anunt, dar nu sa gasit nimeni sa ne ajute. Va multumim, si va dorim multa sanatate,si nu in ultimul rand doresc foarte mult sa va felicit pentru gestul dumneavoastra frumos de a dona,deoarece lucrusoarele pentru copilasi sunt foarte scumpe.

Membru inregistrat la
    20.09.2009
    Postari in forum
    1.450
    Vi le oferim cu mare drag numai sa va vina.Primul set cel cu pantalonasii scurti e de 18-24 luni dar merg pana la 2 ani jumate.
    Cel cu bodyuri este pt 9 luni
    Salopetica de raiat 9-12 luni

Membru inregistrat la
    10.02.2010
    Postari in forum
    17
    Cu siguranta ne v-or veni,eu nascut la 7 luni,deoarece aveam rh negativ si copilul nu a fost mare ,nici acum nu e cine stie ce

Membru inregistrat la
    20.09.2009
    Postari in forum
    1.450
    Pai daca le doresti trimite-mi un email cu adresa ta pe menuet53@yahoo.com sau las-o in mesaje private...
    Maine am sa merg la mama mea ca am si acolo hainute si dc mai gasesc iti pun.Coletul o sa il pun marti...pupici

Floricica Debutanta bebelushaa's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.06.2009
    Postari in forum
    600
    Mamideveve,nu credeti ce spune aceasta bebe-kris care de fapt este sandicaion sau asa ceva care cere pe orice forum ajutor si niciodata nu stie ce varsta au copii.

Membru inregistrat la
    01.06.2009
    Postari in forum
    600
    Este basandicaion acum am verificat si pentru ca pe alt forum a fost prinsa mintind in legatura cu copii ei si nu a putit oferi nici o dovada ceruta acum si-a schimbat id-ul.

Membru inregistrat la
    01.06.2009
    Postari in forum
    600
    Sa iti fie rusine ca minti cu nerusinare si profiti de oameni de buna credinta

Membru inregistrat la
    10.02.2010
    Postari in forum
    17
    Nu va suparati ,dar eu nu stiu de ce aruncati cu noroi in mine. . . Eu ma numesc rasid camelia si nu cunosc despre ce vorbiti! Va rog sa nu ma injositi si iertati-ma dar doamna de mai sus e din constanta si poate veni daca doreste sa ne cunoastem sa vedeti ca eu nu mint, va rog sa ma credeti

Membru inregistrat la
    10.02.2010
    Postari in forum
    17
    Doamna eu v-am trimis adresa mea, daca doriti si nu ma credeti veniti acasa la mine ca eu tot de la constanta sunt

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari