Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita fabyanna_09042002's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.01.2009
    Postari in forum
    17
    Am solicitat mai demult un carucior pentru gemeni(pt o cunostinta de-a mea), insa anuntul nu mai e valabil, intre timp o alta mamica tot asa de buna la suflet a ajutat-o cu un carucior, insa saraca, cu doi copii e vai de capul ei. . . Credeti-ma ca nu are nici macar pampersi. Eu am ajutat-o cat am putut dar pb e ca si eu am o fetita mica, tot de 5 luni ( bebelusii ei sunt mai mari decat a mea cu 10 zile) insa nici eu nu am o situatie foarte buna incat sa o ajut. A mai primit ea pampersi, dar nu suficient de multi. . . . La doi copii. . . . Va dati seama. . . . . . . . . . . . Are nevoie de orice lucru pentru bebelusi. . . Cateodat i se termina pampersul si le pune scutece, ca pe vremuri. . . Da. . . Inca se mai poate si in secolul acesta! Daca o puteti ajuta cu hainute, sau cu scaune de masa; rotobile; sau orice altceva. . . . Cred ca i+ar fi de mare ajutor. . . .

Floricica Nou Venita basandicaion's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.01.2010
    Postari in forum
    38
    te ajut

Membru inregistrat la
    24.01.2009
    Postari in forum
    17
    uite, am scris acest id pe mess si mi-a raspuns cineva spunandu-mi ca fiica lui/ei de 7 ani a scris acest raspuns:((((
    eu sper sa nu fie adevarat si astept raspuns de la tine, si de asemenea modalitatea prin care putem lua legatura...
    copiii acestia chiar sunt in mare nevoie...
    va multumesc

Floricica Nou Venita ortansa.margarit's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.04.2010
    Postari in forum
    2
    Buna,

sunt din bucuresti si va pot ajuta cu hainute, cred ca se pot trimite prin posta, ma poti contacta pe ortansa. Margarit@yahoo. Com pentru a imi da adresa unde sa le trimit

Membru inregistrat la
    24.01.2009
    Postari in forum
    17
    Multumesc mult. . . Am trm un mail la adresa specificata in care am lasat adresa la care imi poti trimite hainutele. . . Bebelusii au 6 luni si sunt fetita si baietel. . . Daca mai are cineva lucrusoare de care nu mai are nevoie. . . .

Membru inregistrat la
    24.01.2009
    Postari in forum
    17
    Nu am mai primit nici un raspuns:((((((((((

Floricica Novice emma2009's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.03.2010
    Postari in forum
    535
    am si eu cateva hainute pentru fetita. Va las adresa de mail sa ma contactati cat mai repede cristinaghinea1979@yahoo.com

Floricica Nou Venita bazar4baby's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.03.2010
    Postari in forum
    61
    Buna,

Am si eu niste hainute ramase de la baietelul meu in stare bunicica, pentru 6-12 luni, le trimit cu draga inima copilasilor.
    Va rog sa ma contactati la bazar4baby@yahoo.com sau id messenger bazar4baby.
    Simona

Membru inregistrat la
    24.01.2009
    Postari in forum
    17
    pana acum , nici o oferta nu s-a concretizat ( mai astept raspuns de la bazar)...............
    asa ca daca mai aveti lucrusoare sau hainute, va rog sa nu uitati de acesti bebelusi.........

Floricica Nou Venita bazar4baby's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.03.2010
    Postari in forum
    61
    Buna,

Nu am primit nici un email...oferta mea este valabila, am hainutele pregatite...

Floricica Nou Venita drutza1799's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.02.2010
    Postari in forum
    291
    Pentru fetita am eu 2 sacose cu hainute ramase de la fetita mea.
    ce id de mes ai sa vb?esti din buc?

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari