Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita mirela m's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.02.2008
    Postari in forum
    109
    Ma numesc Vladut,am 1 an si 7 luni si spre deosebire de ceilalti copii cu sunt diagnosticat cu un sindrom foarte rar"Rubinstein-Taybi",din acest motiv parinti mei au fa cut inprumuturi bancare la care nu le mai fece fata, si eu trebuie sa merg in continuate cu investigatiile. I n aceasta perioada de viata am trecut prin multe dar cele mai grave,i-au speriat pe parinti mei -doua hemoragii{una cerebrala si cealalta pericardica} si doua socuri anafilactice.de aceia , va cer ajutorul crezand ca orice suflet are dreptul la o viata mai buna. Doresc sa va rog daca pute-ti a ma ajuta ,financiar sau material sa o contacta-ti pe mami{tel. 0766573744}sau daca aveti copilasi mai mari decat mine sau fratele meu care este clasa intai {8ani}si au biciclete care coresc a le dona ,noi le primim cu mare drag pt. ca intind si eu manuta dupa fiecare copilas care are. " DUMNEZEU NE DA PUTEREA DE A ACEPTA CEEIA CE NU PUTEM SCHIMBA/CURAJ DE A SCHMBA CEEIA CENE STA IN PUTERE SI INTELEPCIUNE DE A FACE DIVERENTA INTRE ELE." Va multumesc ! tel. contact:0766573744

Membru inregistrat la
    10.02.2008
    Postari in forum
    109
    Daca este cineva care doreste sa faca donatii de orice fel -noi mai mergem la cativa copii cu bolii rare ca voluntari{prin propriile puteri i-am descoperit}si la o asociatie de copii cu down.Multumim!contactati-ma la acelasi tel.

Floricica Debutanta livya's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.03.2009
    Postari in forum
    740
    buna mirela!doamne ajuta sa primesti cit mai multe lucruri de care ai nevoie,si iti doresc sanatate si multe impliniri...[imbratisarea]o vorba buna si o imbratisare din partea mea.

Membru inregistrat la
    10.02.2008
    Postari in forum
    109
    foarte calda inbratisarea-multumim!

Floricica Nou Venita aurazlotea's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.02.2009
    Postari in forum
    74
    BUNA MIRELA FARA SA VERAU AM SCRIS LA RALUCA DAR VROIAM SA MA ADRESEZ TIE DEOARECE AM SI EU UN BAIETEL BOLNAV DE 10 ANI CU TETRAPAREZA SPASTICA SI STIU CE INSEAMNA SA LUPTI PT VIATA UNUI COPIL SA DORESTI SA SE FACA BINE SI SA NAI CUM SA IL AJUTI.BINEINTELES AUTARITATILE LOCALE NU FAC NIMIC PT COPII SAU FAM ACESTORA CREDEMA CA SI EU AM INCERCAT PESTE TOT PRIMARIE PREFECTURA,CAS,FUNDATII ZIARE LOCALE,SINGURUL POST DE RADIO CARE MA AJUTAT A FOST EUROPA FM ACOLO UNDE APAR CAZURI NOI SI AM STRANS 500 DE RON DAR MIE IMI TREBUIESC 4000 DE EURO PT A PUTEA MERGE CU ALEX IARASI LA TRATAMENT.POT SPUNE CU MANA PE INIMA CA AM AJUNS LA ACEA CLINICA CU AJUTORUL UNEI TELEVIZIUNI CARE A ORGANIZAT UN CONCERT CARITABIL TELEVIZIUNE LOCALA SI MAU AJUTAT SI OAMENII CU SUFLET,DAR ALEX TREBUIE SA MEARGA LA TREI SEDINTE PE AN SI NU STIU DE UNDE VOI FACA ROST DE RESTUL BANILOR PT MINE EMAI GREU IMI CRESC SINGURA CEI DOI COPII LOCUIESC CU CHIRIE,PENSIE ALIMENTARA COPII NU AU MAI PRIMIT,IAR DE CURAND TATAL LOR A DECEDAT DECI MA LUPT DE UNA SINGURA SI NU STIU CAT VOI MAI PUTEA REZISTA.DAR CU DUMNEZEU INAINTE MEREU SPERANTA MOARE ULTIMA DOAMNE AJUTA

Membru inregistrat la
    10.02.2008
    Postari in forum
    109
    iti multumesc frumos aura si Dumnezeu sa-ti dea putere pentru a pute merge mai departe.Ce varsta au copii tai?Poate iti pot fi si eu de folos,.....................

Floricica Nou Venita aurazlotea's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.02.2009
    Postari in forum
    74
    BUNA BINE UITE UNUL ARE 12 E CL A SASEA IAR CEL MIC CU PROBLEME ESTE IN CL A DOUA CU INTEGRARE LA O SC NORMALA SI ARE 10 ANI DAR CEL MIC ARE O STATURA CA A UNUI COPIL DE 6-7 ANI EU ORICUM MAI INCERC PE UNDE SE POATE SI SPER CA CINEVA SA IMI INTINDA O MAMNA DE AJUTOR.MULTUMESC SI DOAMNE AJUTA

Membru inregistrat la
    10.02.2008
    Postari in forum
    109
    SUNT MAI MARI CA SI AI MEI ...........................................

Membru inregistrat la
    10.02.2008
    Postari in forum
    109
    are cineva o tricicleta 0-3 ani ,care doreste sa o doneze?noi o primim cu placere -multumim!

Floricica Veterana 4printi's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.06.2008
    Postari in forum
    11.233
    mire ma impresionat f tare povestea ta.am citit cu lacrimi in ochi si cazul tau si al lui alex.dumneeu sa va dea puterea de a trece peste toate.va sint alaturi cu sufletul sicu inima.eu is de loc din zimnicea,ma bucur ca team gasit pe forum chiar daca esti intr-o sit critica.acum cind scriuimicurg lacrimile siroaie.bb mei is mici si nu te pot ajuta cu hainute.imi pare tare rau ca nu am cum sa te ajut dar sufleteste is alaturi de voi.cu credinta si speranta in dumnezeu vei trece peste toate.

Membru inregistrat la
    10.02.2008
    Postari in forum
    109
    ma bucur ca te cunosc-aveti doi copii minunati . iti multumesc pt vorbele de bine -Dumnezeu sa va ajute si sa ne mai auzin.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari