Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita cinpeananca's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.11.2008
    Postari in forum
    130
    Pentru ca traim vremelnic prin ceea ce din jur primim,dar vom trai vesnic prin ceea ce daruim. Pentru ca nu am ales noi sa ne nastem saraci sau bogati,sanatosi sau bonavi,singuri sau cu semenii nostri alaturi. Pentru ca fiecare avem copii la randul nostru pentru care le suntem model,pentru ca daruind vom dobandi. . . . Si pentru multe alte motive,ma alatur acestui mic demers si ofer cuiva care are nevoie cateva hainute si jucarii. Acestea sunt pentru diverse varste 6 luni-2ani.

Floricica Avansata rose2010's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.01.2010
    Postari in forum
    2.365
    Draga anca, m-a impresionat pana la lacrimi ceea ce ai scris mai ales ca sunt prea putine persoane care mai gandesc asa. Fetita mea se va naste la sf lunii martie deci nu am avea urgenta nevoie de ceea ce oferi,dar daca tu consideri. . . Noi acceptam bucuroase ceea ce ne-ai putea darui. Pupici

Floricica Nou Venita elena222's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.01.2010
    Postari in forum
    29
    Buna.Eu am un bebelus de 6 luni.Daca ne-ai putea ajuta cu cateva lucrusoare ti-as fi foarte recunoscatoare.Id-ul meu este elena_ely38.Multumesc

Membru inregistrat la
    24.11.2008
    Postari in forum
    130
    Hainutele s-au dat la 3 mamici care aveau nevoie pentru copilasii lor.In masura in care o sa mai avem lucrusoare de oferit revenim.

Floricica Nou Venita elena222's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.01.2010
    Postari in forum
    29
    Am primit coletul de la tine.Mersi mult de tot.

Membru inregistrat la
    24.11.2008
    Postari in forum
    130
    Cu mult drag,sper sa va fie de folos. Multa sanatate.

Floricica Nou Venita rebecca2's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.02.2010
    Postari in forum
    14
    Bine faci ca ajuti daca poti. Si eu sunt o mamica cu trei copii in chirie si fara venit. Am o fetita bolnava grav cu inimuta. Acum nu se mai poate opera e prea tarziu. Cand sa putut nu am avut bani si uite asa. De multe ori nu am nici lapte sai dau. E grea viata. Dar cu credinta ca d-zeu nu ne lasa mergem inainte,si eu am cautat ajutor dar nu am gasit cand a trebuit. Acum stau si ma bucur de timpul care mai avem la dispozitie. Daca as putea sa fac o gaura sa ma ascund de boala asta nemiloasa si de toate neajunsurile. . . . Dar asta e. Putini oameni cu suflet mai sunt aztazi

Floricica Nou Venita stroeelena's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.11.2009
    Postari in forum
    11
    Ce varsta are fetita ta si de ce boala sufera? Ceilalti copii ce varste au si ce sex? Poate putem face ceva pt tine.

Floricica Nou Venita stroeelena's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.11.2009
    Postari in forum
    11
    Ce varsta are fetita ta si de ce boala sufera? Ceilalti copii ce varste au si ce sex? Poate putem face ceva pt tine.

Floricica Nou Venita rebecca2's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.02.2010
    Postari in forum
    14
    buna.nu stiu daca iti mai aduci aminte de mine.eram disperata.REBECA isi traia ultimele luni de viatza.dar d-zeu mia dat putere cand eram cu totul la pamant si uitema invingatoare cu toate chiar si cu moartea.REBECA traieste am adunat aproape toti banii necesari dar ,vreau sa-ti zic ca putine pers se mai gasesc sa ofere ceva.bravo tie.vroiam doar sa-ti zic ca REBECA e bn si traieste si va trai mult de acum inainte

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari