Ultimele discutii din forum
    Floricica Debutanta bebelaa's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.10.2007
    Postari in forum
    957

Daruiesti o jucarie si faci o bucurie!

Timp de 3 saptamani, fiecare copil poate dona din jucariile lui de acasa cel putin una pentru copiii ai caror parinti nu au posibilitatea de a le cumpara unele noi.

Astfel, 17 magazine din reteaua Carrefour din orasele Bucuresti, Arad, Cluj, Ploiesti, Braila, Constanta, Suceava, Brasov, Iasi, Pitesti si Focsani vor gazdui, in perioada 31 octombrie – 16 noiembrie, standurile de colectare a jucariilor donate in cadrul campaniei "Daruiesti o jucarie, faci o bucurie".
    Ai multe detalii.

Floricica Cu Vechime cotuca's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.07.2006
    Postari in forum
    8.915
    The page cannot be found
    nu merge....

Floricica Senior kryssa's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.11.2006
    Postari in forum
    4.617
    Nici la mine nu se deschide...

Membru inregistrat la
    03.10.2007
    Postari in forum
    957

Membru inregistrat la
    03.10.2007
    Postari in forum
    957
    Si una dintre povestile copiilor carora li se vor dona jucariile: Povestea lui David

Floricica Cu Vechime annee's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.08.2008
    Postari in forum
    8.186
    Mersi bebelaa pt inf. esti tare draguta

Membru inregistrat la
    13.08.2008
    Postari in forum
    8.186
    Bebelaa ,am fost si nu am gasit nici un loc de colectare

Membru inregistrat la
    03.10.2007
    Postari in forum
    957
    Buna Anne! ce frumos din partea ta . Am inteles ca este vorba de 17 magazine in total dintre orasele mentionate. La voi exista mai multe? Ca nu stiu exact cum este in Arad. Desi nu am fost, am inteles ca este un oras foarte frumos!!! Probabil locul de colectare se face doar intr-unul din magazine. Am sa ma interesez si revin cu info. Pupici! Weekend minunat!

Floricica Novice marielena's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.03.2008
    Postari in forum
    330
    Felicitari pt initiativa....eu lucrez intr-un centru de plasament si inainte de sarbatorile de iarna si inainte de Paste am demarat o mica campanie de ajutorare a copiilor...am primit raspunsuri pozitive, nu atatea cate am asteptat , dar cu siguranta tot ce au primit copii le-au provocat mare bucurie...si de fapt asta este foarte important, sa vezi fericirea in ochii unui copil!!!!

Ce poate fi mai frumos? Si mai ales daca sta in puterea noastra sa aducem acea licarire de fericire de ce sa nu o facem?

Generozitatea nu consta in a da mult , ci a da atat cand trebuie!!!

Mult succes in campania voastra si sa reusiti sa faceti cat mai multi copii fericiti!!!

Administrator Floricica Debutanta kiddo's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.08.2008
    Postari in forum
    1.182
    Buna fetelor, vin eu cu o lamurire care sper sa va fie de folos: campania se va desfasura in perioada 31 octombrie – 16 noiembrie (scrie si in articol).

De aceea, anne, cred ca nu ai descoperit tu centrele de colectare. Cel mai probabil vor fi plasate in magazinele Carrefour incepand cu 31 octombrie.

Membru inregistrat la
    13.08.2008
    Postari in forum
    8.186
    Da ai dreptate nu am fost atenta la data,mersi

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari