Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita basandicaion's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.01.2010
    Postari in forum
    38

Daruiesc hainute bebe fetita

DARUIESC HAINUTE PENTRU BEBE-FETITA 1-1,6LUNI.HAINUTELE SUNT SI DE VARA SI DE IARNA, SUNT SI INCALTARI...BOTOSEI,GHETUTE, SANDALUTE , ADIDASI...HAINUTELE SUNT PRIMITE PE FORUMURI DIFERITE IAR ALTELE SUNT CUNPARATE DE NOI, LE DAU DEOARECE SUNT MICI FETITEI NOASTRE ACUM. LUCRURILE SUNT INTR-O STARE FOARTE BUNA, CALCATE , SPALATE.... MAI AM SI PREMERGATORUL EI...NU E DE FIRMA..E DE PE TARABA...DAR ARATA FOARTE BINE SI ESTE BINE INTRETINUT+ 2 BAXURI MARI DE PANPERS NR. 5...ACUM FETITA MEA FACE la olita si au ramas in plus panpersii.mai am si 2 cani cu supapa de la primii pasi + 2 biberoane...acestea sunt noi si sigilate.toate acestea doresc sa le ofer unui copil care chiar are nevoie de ele. [imbratisarea][imbratisarea][imbratisarea].coletul este deja facut...astept o adresa postala ...de la cineva care le doreste. MENTIONEZ CA SUNT FOARTE MULTE SI DEOARECE COLETUL ARE IN JUR DE 16-17 KG, ROG PERSOANA CARE LE VREA SA PLATEASCA RANBURS LA POSTA. ADRESA DE EMAIL ESTE: basandicaion@yahoo.com. astept la aceasta adresa caci nu prea este tinp sa stau pe forum. CAMI

Floricica Nou Venita basandicaion's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.01.2010
    Postari in forum
    38
    Lucrusoarele au plecat azi-dimineata spre dorohoi! Anuntul nu mai este valabil!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari