Ultimele discutii din forum
    Moderator Floricica Debutanta snowdance22's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.08.2010
    Postari in forum
    1.161

Copiii abandonati in maternitatea din Iasi au nevoie de ajutor

nu voi scrie prea mult despre ei pentru ca imaginile urmatoare si blogul va vor spune povestea lor. Eu doar am considerat ca e datoria mea de mama care sufera cand vede copilasi suferind si traind in conditii inumane, stiind ca sunt atat de multi cei care isi doresc sa adopte si sa ajute copii... Sunt convinsa ca vor exista oameni cu suflet mare care nu numai ca ii vor ajuta, dar si vor face o vizita in infernul acela... Micu

Floricica Novice Alexandraaa's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.04.2011
    Postari in forum
    380
    Buna!O sa incerc sa fac o cutie a milei la firma pentru a-i ajuta cu banuti,si daca aveti planuri si pentru Craciun voi incerca sa adun mai multi oameni pentru a le face viata acolo mai usoara.Este infiorator ce se intampla in tara asta.Tinem legatura.

Moderator Floricica Debutanta snowdance22's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.08.2010
    Postari in forum
    1.161
    Am vorbit si eu cu mama sa vedem cum putem mobiliza niste persoane de acolo care au copii mici si care ar putea dona multe lucrusoare si chiar ceva mancare. Ideea ta, Alexandra, mi se pare extraordinara, mai ales in perspectiva Craciunului.. Sincer, eu de cate ori vad fotografia aceea nu-mi pot opri lacrimile. Iti multumesc pentru initiativa! Pastram legatura!

Floricica Nou Venita Manuella1's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.04.2013
    Postari in forum
    1

Foarte Bine Ajutoare copii

Buna, nu stiu daca mai este valabil acest anunt dar eu incerc...am si eu o fetita de doar 9 luni si as vrea ca toate hainutele care i-au ramas micutze sa le pot dona acestor copii...stiu ca nu e mare lucru acesta dat ca hainutele sunt ff mici ptr copii care au pana in 6 luni...toate hainutele sunt ptr noi nascuti..am incercat si in alte parti sa le donez dar citisem comm cum k asistentele sociale si-ar fi insusit ele ajutoarele si am ramas rau tare..daca e sa cunoasteti pe cineva care intradevar ar avea nevoie de aceste hainute rog a ma contacta pe adresa de email manuella_independent@ yahoo.com
    Tin sa amintesc ca hainutele sunt ptr noi nascuti 3/6 luni...

Floricica Novice Alexandraaa's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.04.2011
    Postari in forum
    380
    Citat Postat de Manuella1 Vezi mesajul
    Buna, nu stiu daca mai este valabil acest anunt dar eu incerc...am si eu o fetita de doar 9 luni si as vrea ca toate hainutele care i-au ramas micutze sa le pot dona acestor copii...stiu ca nu e mare lucru acesta dat ca hainutele sunt ff mici ptr copii care au pana in 6 luni...toate hainutele sunt ptr noi nascuti..am incercat si in alte parti sa le donez dar citisem comm cum k asistentele sociale si-ar fi insusit ele ajutoarele si am ramas rau tare..daca e sa cunoasteti pe cineva care intradevar ar avea nevoie de aceste hainute rog a ma contacta pe adresa de email manuella_independent@ yahoo.com
    Tin sa amintesc ca hainutele sunt ptr noi nascuti 3/6 luni...

Buna ziua Manuela,imi cer scuze ca iti raspund atat de greu,multumim in numele lor pt ajutorul pe care vrei sa il dai,mai este valabil?daca este valabil,te rog frumos sa intri pe facebook pe adresa aceasta https://www.facebook.com/groups/282211701901984/ sau contact direct cu membrii asociatiei aici Email general: office@sperantapentruingerasi.ro

Anca Crăciun - Președinte / Membru Fondator
    E-mail: anca@sperantapentruingerasi.ro
    Telefon: 0749 067 014

Adrian Stănescu - Vice Președinte / Membru Fondator
    E-mail: adrian@sperantapentruingerasi.ro
    Telefon: 0749 053 249

Cătălina Rusu – Membru Fondator
    Telefon: 0741616222

Anca Balaban – PR & Media Planner
    Telefon: 0731561500

Multumec inca o data si sper sa nu fie prea tarziu.Sanatate

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari