Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita bulfelena's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.01.2009
    Postari in forum
    5
    imi cer scuze ca scriu atat de rar dar sincer nu prea am timp este a 2 a mea postare pe forum si de aceasta data as dorii sa ofer cui are nevoie ceva hainute pt un baietel de 1 an un an jumatate am mai sortat din lucruri si am pus deoparte pt cine are nevoie un costumas alb cu vesta si cravat,plovarase etc va pup dulce dragi mamici

Floricica Nou Venita kari's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.09.2008
    Postari in forum
    124
    buna ,esti o dulce ca te gandesti si la altii,da un msg la vali_plus3,ea are o cunostinta o graviduta care pe 24.01.09 a nascut si are o situatie destul de dificila ea o sa-ti dea adresa unde sa le trimiti ,multa sanatate ,si DD sa aibe grija de voi.

Membru inregistrat la
    17.01.2009
    Postari in forum
    5
    BUNA KARI ma bucur ca pot ajuta pe cineva cu ceea ce pot si am dar problema e ca nu stiu cum sa trimit acest mesaj asa ca o rog pe mamica respectiva sa-mi trimita ea adresa unde sa trimit coletul sau sa scrie adresa aici pe forum poate se mai gaseste cine sa o ajute pe respectiva mamica PUPICI

Floricica Nou Venita kari's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.09.2008
    Postari in forum
    124
    draga mea dute la contul tau pe urma inbox si pe urma scrie mesaj si acolo scriei pe vali_plus3

Membru inregistrat la
    17.01.2009
    Postari in forum
    5
    mersi mult kari am trimis mesajul sper sa imi raspunda cu bine

Floricica Nou Venita andalucia's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.04.2009
    Postari in forum
    27
    salut as avea nevoie de niste hainute pe bebelul meu are 4 luni dar nu mas supara daca ar fi mai mari ca creste...id meu este andrusca_ali...va multumesc din suflet

Floricica Nou Venita dovlecica's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.06.2009
    Postari in forum
    6
    buna...baietelul meu are un an jumatate..mi-ar prinde bine niste hainute daca ai vrea sa ne ajuti..te pupam

Floricica Nou Venita dovlecica's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.06.2009
    Postari in forum
    6
    daca vrei sa ne ajuti adresa mea este italianu4u_69:).daca iti trebuiesc iti dau la schimb hainute mai mici.te pupam

Floricica Nou Venita sara78's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.11.2008
    Postari in forum
    22
    Buna , am un baietel de noua luni si m-as bucura daca am primi si noi niste hainite , putem plati noi coletul sa nu fie problema. Am mai scris inca la 2 mamici care aveau hainite de oferit. Sunt curioasa daca va dori cineva sa-mi trimita. Numai bine.

Floricica Debutanta pinguinu's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.03.2008
    Postari in forum
    836
    ai scris ca le doresti din curiozitate sau chiar ai nevoie?

Floricica Nou Venita sara78's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.11.2008
    Postari in forum
    22
    Buna , pana acum nu am fost nevoita sa cumpar hainute pentru ca am primit de la sora mea si cumnata mea iar indemnizatia imi ajungea perfect pt ce mai trebuie unui bebe. De acum va trebui sa-i cumpar si cum sunt scumpe ma gandesc ca nu ma incadrez.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari