Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita tackeramona's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.01.2008
    Postari in forum
    1
    Buna, fetelor. In primul rand va rog sa ma iertati daca am indraznit sa fac acest apel de ajutor, dar cred ca incercarea moarte nu are. Ma numesc Ramona, sunt din orasul Dorohoi ( jud Botosani ), am 25 de ani, sunt casatorita si am un baietel de 1 an si 6 luni. Sotul meu lucreaza la negru pe un santier din oras, pentru ca la noi e cam greu de gasit un loc de munca, mai ales cu carte de munca. Locuiesc intr-un apartament pe care l-am cumparat prin credit bancar acum 3 ani, inainte de criza asta financiara si acum ratele ajung cam la 900 ron lunar. Rugamintea mea este urmatoarea : daca cineva ma poate ajuta sa imi gasesc un loc de munca in strainatate, cel putin mie daca nu si sotului meu. Ma incumet sa fac acest pas pentru baiatul nostru, pentru a-i oferi o viata mai buna in viitor, un viitor care sa nu fie amenintat de scadenta bancara a urmatorilor 30 de ani. Daca se gaseste vreo mamica binevoitoare, ma poate contacta si prin mess, am id-ul tackeramona. Va multumesc ca m-ati ascultat !

Floricica Nou Venita elena222's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.01.2010
    Postari in forum
    29
    Buna.Imi pare rau ca nu-ti poti gasi de munk.sa stii k si eu sunt in aceeasi situatie si te inteleg,si sotul meu lucreaza tot la negru si eu imi cau de munk de 2 luni de zile fara nici un rezultat.dar nu trebuie sa-ti pierzi speranta o sa gasesti trebuie doar sa ai rabdare.O mica incurajare din partea mea sper sa-ti mai ridice putin moralul...Mult noroc

Floricica Nou Venita flitercorina's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.06.2009
    Postari in forum
    267
    Daca sotul tau are pana-n 35 de ani, stie sa inoate si e dispus sa invete spaniola la nivel minim, vezi ca e inca valabila inscrierea ptr salvamari Spania pe bestjobs.ro parca....ptr 3 luni de vara:iunie-sept.
    Sotul meu a plecat cu ei,US TRAVEL , anul trecut si va pleca si anul asta ptr ca a fost multumit....in 3 luni se intoarce cu minim 3000 euro.
    Selectia se face in fct de cunostintele de spaniola....chiar trebuie sa invete ceva spaniola.
    Si va trebuie 1300 de lei dar pana la plecare....adica se dau in cateva rate....
    Daca te intereseaza iti dau si alte amanunte...
    Doar asa te pot ajuta ....

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari