Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita bebe-kris's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.02.2010
    Postari in forum
    17

caut hainute pentru mine

BUNA ZIUA TUTUROR MAMICILOR! DACA SE POATE SI NU DERANJEZ, AM SI EU O RUGAMINTE: IN URMA UNUI INCIDENT NEPLACUT AM RAMAS FARA HAINUTE. DACA EXISTA CINEVA CARE MA POATE AJUTA CU HAINUTE DE CARE SE POATE LIPSI EU LE PRIMESC CU MARE PLACERE SI MAR AJUTA FOARTE MULT. ACUM SITUATIA FINANCIARA NU-MI PERMITE SA MAI CUNPAR ALTELE. SUNT DIN CONSTANTA DAR POT PLATI LA POSTA DACA VA EXISTA CINEVA CARE VA DORI SA MA AJUTE. MULTUMESC.

Floricica Nou Venita andyk's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.03.2006
    Postari in forum
    11
    Ce masura porti?Eu am cateva haine pe care nu le port ...

Membru inregistrat la
    10.02.2010
    Postari in forum
    17
    Pai eu am 1,66 si in jur la 60 kg...masura la talie nu mai stiu..dar daca doriti pun sa masor!va multumesc foarte mult !

Floricica Nou Venita andyk's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.03.2006
    Postari in forum
    11
    Id-ul meu de mess este mardanko,vorbim mai bine pe mess daca poti.Eu oricum o sa ma apuc sa fac un pachet cu ce am .

Membru inregistrat la
    10.02.2010
    Postari in forum
    17
    astazi am primit hainutele. va multumesc , se potrivesc foarte bine si sunt deosebit de frumoase! mii de multumiri si multa sanatate va doresc!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari