Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita alexa2003's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.02.2006
    Postari in forum
    2
    De curand am fost sa cunosc 16 copii abandonati si orfani la Casa de copii din comuna Domnesti.Cea mai mica are cam 3ani iar cei mai mari sunt baieti pe la 14-16 ani.Abia i-am cunoscut si poate gresesc cand fac aproximarile astea.

Ideea de baza e ca au nevoie ajutor.

Am postat aici in speranta ca parintii care au hainute,jucarii,carti de povesti de care nu se mai folosesc sa se gandeasca sa faca un bine acestor copii parasiti. Si rechizitele,si produsele alimentare-sanitare sunt binevenite.Orice credeti voi ca le-ar prinde bine.

Eu locuiesc in Bucuresti si cand am timp liber ii vizitez si incerc sa le colorez un pic viata.

Daca credeti ca ii puteti ajuta o sa stabilim impreuna cum se vor desfasura lucrurile.

Va multumesc.

Floricica Nou Venita alexa2003's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.02.2006
    Postari in forum
    2
    E nevoie si de voluntari sambata si/sau duminica pt supravegherea lectiilor si joaca!!!!

E cineva pe aici?!?

Floricica Nou Venita anomis's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.03.2006
    Postari in forum
    42
    Ciao, sunt Simona si chiar as dori sa ajut , dar sa stabilim cum .
    O adresa???
    Eu sunt din Timisoara si e ceva drum pana acolo.
    Tinem legatura.

Floricica Nou Venita elenatomb2's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.10.2006
    Postari in forum
    1
    ma ofer si eu sa ajut,pot trimite cate ceva. da mi o adresa unde sa pot trimite acest ajutor, te rog

adresa mea de email este elenatomb11@yahoo.com

Floricica Nou Venita crissemy's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.03.2007
    Postari in forum
    1
    Buna seara,
    am rugamintea, daca se poate sa imi dati ceva mai multe detalii despre acesti copii, pt ca impreuna cu prietenii mei am hotarat sa strangem fonduri si sa le facem o bucurie acestor copii macar acum ca vine Pastelee si sa le luam cateva lucruri. Aveti idee ce le trebuie lor mai mult, sau ce isi doresc? Nu stiu, ca sa le luam ceea ce ei chiar au nevoie !

Va multumesc.

Floricica Avansata ogabi's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.12.2006
    Postari in forum
    2.458
    este super ideea,eu sunt cam departe din pacate pt a veni la sf de saptamana

Floricica Nou Venita ruxy89's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.04.2007
    Postari in forum
    1
    hey tot..eu sunt:D..vreau adresa de la casa de copii rspectiva..sa ma duc cat mai curand..id-ul meu ruxy_dulcika..cu a..ms..:d

Floricica Nou Venita cristinacristea's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.05.2007
    Postari in forum
    1
    As dori si eu sa fiu voluntar la aceasta casa de copii.. cu cine tb sa iau legatura? id-ul meu de mess este cristina_cristea2001

sper sa ia cineva legatura cu mine ... si sper sa nu se fi uitat acest topic ..

Floricica Nou Venita oana85's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.10.2007
    Postari in forum
    1
    Salut
    Numele meu este Oana.As putea sa fiu de folos acestor copii daca imi da si mie cineva un numar de telefon de acolo sa pot lua informatii.
    Astept cat mai repede.
    mail:oana.bucataru@yahoo.com

Floricica Nou Venita cosmi862007's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.11.2007
    Postari in forum
    1
    Salut,
    Numele meu este cosmina si a-si vrea sa lucrez ca voluntar ca o casa de copii din timisoara.Sunt studenta si datorita faptului ca am timp liber si vreau sa-l utilizez cu folos vreau sa lucrez ca voluntar la o casa de copii.
    Adresa mea de mail:
    stoi_v.cosmina@yahoo.com

Floricica Nou Venita camelia2907's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.01.2008
    Postari in forum
    1
    buna Alexa,

mai e valabila propunerea ta de a ajuta copiii orfani din comuna Domnesti? pe unde vine comuna asta? eu sunt din Bucuresti si vreau sa ii ajut pe acei copii, atat cat voi putea. mai am prieteni care vor contribui cu hainute, jucarii, dulciuri si ce mai e nevoie. eu pot participa si in wend la actiuni impreuna si pt acesti copii. deci astept vesti de la tine.
    camelia2907@yahoo.com
    0723668275

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari