Ultimele discutii din forum
    Administrator Floricica Novice admin's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.03.2010
    Postari in forum
    508

Un Paste luminos pentru toti copiii!

Dragelor,

Si anul acesta ca si in anii trecuti dorim sa oferim un Paste mai bun si acelor copii care nu sunt protejati de soarta.

Asadar, daca aveti cunostinta de comunitati defavorizate sau de case de copii catre care ar putea pleca lucrusoarele (hainute, jucarii, dulciuri) pe care le strangem aici in redactia Copilul.ro, va rog sa le postati aici!

Vom strange si anul acesta lucruri care ar putea fi folositoare copiilor de la Valea Screzii si va invitam si pe voi sa participati la campania noastra.

Asteptam propunerile voastre si ajutorul vostru!

Multumim!

Floricica Nou Venita taticool's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.03.2013
    Postari in forum
    16
    Foarte buna initiativa! O sa o rog si eu pe sotia mea sa stranga cateva dintre lucrusoarele pe care nu le mai foloseste Razvanel si o sa vi le aduc la sediu!

Administrator Floricica Novice admin's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.03.2010
    Postari in forum
    508
    Maine mergem la Valea Screzii! De abia astept! Le multumesc prietenilor nostri de la Milupa, Vel Pitar si Imparte.ro pentru ca s-au implicat si anul acesta in campania moastra!

Am primit si lucrusoarele aduse de taticool Sigur vor fi folositoare copiilor din tabara!

La intoarcere va vom povesti cum a fost si va vom arata si fotografii!

Multumim!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari