Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita ionutv47's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.12.2012
    Postari in forum
    1

Pentru oamenii care mai cred in Mos Craciun

Am pus si eu aceasta rugaminte pentru aceia care mai cred in Mosul si care vor sa ne de-a si noua o sansa ca aceste sarbatori sa fie mai frumoase ,Sunt o mama care creste 3 copii si cei mai ca Dumnezeu ne-a pus la mari incercari ,eu am cancer dar am speranta ca va fi bine ,dar supararea mea este ca nu le pot oferi copiilor nimic de sarbatori ,eu ma hranesc cu medicamente dar pentru ei sper ca Mosul sa trimita pe cineva cu ceva alimente ,dulciuri si poate si o jucarie pentru cel mai micut .Va rog din suflet aveti grija de copilasi mei si faceti voi ce nu pot eu sa fac ,stiu ca Dumnezeu va va rasplati acolo sus.Va multumesc si am sa ma rog pentru sanatatea voastra .Ptr mai multe detalii contactati-ma pe privat.

Floricica Senior julay's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.11.2009
    Postari in forum
    3.590
    Citat Postat de ionutv47 Vezi mesajul
    Am pus si eu aceasta rugaminte pentru aceia care mai cred in Mosul si care vor sa ne de-a si noua o sansa ca aceste sarbatori sa fie mai frumoase ,Sunt o mama care creste 3 copii si cei mai ca Dumnezeu ne-a pus la mari incercari ,eu am cancer dar am speranta ca va fi bine ,dar supararea mea este ca nu le pot oferi copiilor nimic de sarbatori ,eu ma hranesc cu medicamente dar pentru ei sper ca Mosul sa trimita pe cineva cu ceva alimente ,dulciuri si poate si o jucarie pentru cel mai micut .Va rog din suflet aveti grija de copilasi mei si faceti voi ce nu pot eu sa fac ,stiu ca Dumnezeu va va rasplati acolo sus.Va multumesc si am sa ma rog pentru sanatatea voastra .Ptr mai multe detalii contactati-ma pe privat.
    Ti-am trimis mesaj privat. Sper sa imi raspunzi cat mai repede...:)

Floricica Cu Vechime ioanabalescu's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.08.2007
    Postari in forum
    9.523

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari