Ultimele discutii din forum
    Administrator Floricica Novice admin's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.03.2010
    Postari in forum
    508

Campanie umanitara de Craciun!

Dragile noastre,

Prin bunavointa catorva dintre mamicile din comunitatea noastra, dar si a unora dintre colegele noastre de birou am reusit sa strangem cateva hainute si jucarii pentru copiii defavorizati pe care am vrea sa le donam in preajma Craciunului.

Sunt numai cateva si am vrea sa strangem cat mai multe de aceea va solicit ajutorul in acest demers. La fel ca si in trecut am vrea sa le ducem la Valea Screzii pentru ca acolo sunt multi copii care au nevoie de tot ajutorul nostru. De aceea va rog daca puteti si doriti sa contribuiti la campania noastra, asteptam coletele voastre la sediul din B-dul Pierre de Coubertin, Nr 3-5, Sector 2, Bucuresti.

Mamicile care sunt din Bucuresti le pot aduce personal sau ne putem intalni undeva in oras pentru a le prelua.

Haideti sa ne unim si impreuna sa le oferim acestor copii o mica bucurie de Craciun!

Floricica Veterana helleborerose's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.04.2008
    Postari in forum
    10.698
    Alina, am zis si la topicul meu, am putea sa ne vedem duminica mai multe mamici din Bucuresti sa aducem niscaiva jucarii si haine. Eu as putea veni, dar poate mai vor sa vina si alte persoane, ca sa fie mai eficienta intalnirea. Ramane sa stabilim ceva aici daca e posibil.

Floricica Debutanta Hayeti's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.06.2011
    Postari in forum
    1.068
    Citat Postat de helleborerose Vezi mesajul
    Alina, am zis si la topicul meu, am putea sa ne vedem duminica mai multe mamici din Bucuresti sa aducem niscaiva jucarii si haine. Eu as putea veni, dar poate mai vor sa vina si alte persoane, ca sa fie mai eficienta intalnirea. Ramane sa stabilim ceva aici daca e posibil.
    Buna idee...duminica e convenabil si pt. mine....sambata no way...sunt prizoniera in bucatarie si la treburile casei....

Membru inregistrat la
    17.03.2010
    Postari in forum
    508
    este o idee foarte buna, doar ca nu duminica aceasta. Mi-e mie imposibil sa ajung. Ce ziceti de duminica viitoare?

Membru inregistrat la
    19.04.2008
    Postari in forum
    10.698
    Duminica de pe 24 noiembrie...mi-e greu sa spun de pe acum daca pot veni sau nu. Oricum, daca nu poti acum, pe 17, vorbim in saptamana de dupa si vedem ce si cum.

Floricica Nou Venita desire's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.11.2008
    Postari in forum
    39
    Buna , vreau si eu sa paticip la aceasta campanie . Voi veni cu drag si multe hainute de la cea mica . Da-mi te rog mai multe detalii !!!
    O zi buna !!!

Membru inregistrat la
    17.03.2010
    Postari in forum
    508
    Dragelor, pentru ca sunteti cateva cele care doriti sa participati la campania Copilul.ro de Craciun, vreau sa va invit la sediul nostru sa bem o cafea impreuna si sa vizitati redactia noastra si cu ocazia aceasta sa aduceti si lucrurile pe care doriti sa le donati. Spuneti-mi voi cand sunteti disponibile poate reusim sa ne sincronizam

Floricica Nou Venita cristela1's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.08.2012
    Postari in forum
    88
    As avea si eu niste hainute-jucarii de donat.Pana cand e campania asta?

Membru inregistrat la
    17.03.2010
    Postari in forum
    508
    Citat Postat de cristela1 Vezi mesajul

as vrea sa le ducem in prima saptamana din decembrie:)

Membru inregistrat la
    17.03.2010
    Postari in forum
    508
    Citat Postat de cristela1 Vezi mesajul

as vrea sa le ducem in prima saptamana din decembrie:) deci ar mai fi 2 saptamani.

Membru inregistrat la
    19.04.2008
    Postari in forum
    10.698
    Ok, stabilim o intalnire. Poate vorbim la telefon.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari