Ultimele discutii din forum
    Floricica Cu Vechime redroserou's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.08.2007
    Postari in forum
    7.114
    Cer cu disperare ajutorul oricui, ceasul este inamicul Alinei in aceste momente...

Nu gasesc cuvinte sa descriu cazul Alinei, nu stiu ce ar mai fi de spus, va las pe voi sa cititi, sa trageti concluziile si sa ajutati fiecare cum poate....

Ce scumpa e viata si noi cei sanatosi nici macar nu apreciem asta....

Alina, are nevoie de oameni...

Moderator Floricica Cu Vechime larisa2000's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.06.2008
    Postari in forum
    8.710
    imi pare rau Aura..sincer..nepotica mea a fost diagnosticata cu astrocitom la varsta de 8 luni.a suportat 3 interventii chirurgicale, una aici in tara si alte doua in Israel.Acum are 9 ani !!! din pacate nu este f bine dar traieste !!! eu personal voi trimite bani in contul acela si o sa ma rog sa-i ajute Dzeu !!

Floricica Debutanta bebelaa's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.10.2007
    Postari in forum
    957
    Buna fetelor, am citit povestea Alinei din nou. Citisem prima data cazul ei cand eram la spital de dimineata la stagiu, intr-un ziar, iar seara cand am venit acasa, am vazut si la tv. m-a impresionat mult povestea ei si doamne cat de frumusica este! cateodata stai pe ganduri si te intrebi de ce avem nevoie de aceste hartii..banii pentru a face un bine. pe mine ma scoate din minti treaba asta. in romania, ar trebui sa se faca ceva pe sanatate un cont special pentru cei care au nevoie..dar visul meu e mare.

Sunt sigura ca nus singura care a auzit de cazul ei inainte de postarea aceasta in forum, chiar daca vad ca nu prea exista raspunsuri.. stiti, am mai zis-o in multe cazuri, nu tre sa te gandesti sa depui sume fabuloase, pentru ca stiu ca nici noi nu detinem palate, insa putinul pe care il dam fiecare sincer face un mai mult care poate ajuta.

sa-i dea dumnezeu alinei putere si lupte si sa se faca bine!

va imbratisez cu mare drag si mi-e dor de voi sa stiti - n-am mai postat de ceva vreme

Floricica Cu Vechime amona's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.05.2008
    Postari in forum
    5.485
    Sa ii dea D-zeu sanatate sa treaca peste greutati si sa se faca bine !
    si eu ajut , chiar azi trec pe la banca .

Floricica Nou Venita amika's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.11.2009
    Postari in forum
    9
    Dumnezeu sa faca o minune si sa o rapeasca din ghearele bolii!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari