Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita dascalu diana laura's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.06.2008
    Postari in forum
    46
    Numele meu e dascalu diana laura si sunt din vaslui. Vreau sa va scriu si eu despre cazul baietelului meu de 3 ani si 9 luni care dupa ani intregi de spitalizari a fost diagnosticat cu o boala genetica foarte grava si foarte rara sindrom lesh nyhan boala de care mai sufera la ora acuala doar 2 copii din tara noastra. La varsta pe care o are alexandru nu merge, nu sta in sezut nu merge in 4 labe si abia daca vorbeste. De aproape un an se musca de maini si de buza inferioara. Noi traim dintr-un singur salar de insotitor de 460 de lei lunar deoarece tatal lui ne-a parasit imediat dupa nastea baietelului si nici nu plateste pensie alimentara. Din acesti bani cumparam pamparsi in fiecare luna si platim 400 lei lunar pentru gimnastica asa ca va imaginati ca nu avem din ce trai. Iar in afara de asta mai mergem si in spitale din tara pt recuperare oradea sibiu techirghiol bucuresti. Alex este un copiul vesel dar care sufera foarte mult din cauza faptului ca nu poate merge. Sper sa raspundeti si acestei rugaminti ai unei mame disperate. Mai multe detalii gasiti pe blogul personal www. Dianalaura. Wblog. Ro sau la tel 0730570796

Floricica Nou Venita dariamidan's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.03.2009
    Postari in forum
    37
    Buna Diana, cumplit ceea ce se intampla puiului tau! Ai nevoie de donatii in bani sau si de alte lucruri?Daca ai nevoie de donatii banesti ai putea lasa un cont de la o banca unde sa-ti fie livrati banutii necesari?Sanatate multa puiutului tau si tie putere multa !

Floricica Nou Venita dascalu diana laura's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.06.2008
    Postari in forum
    46
    Buna orice ajutor e mai mult decat binevenit poate sa fie sub orice forma hainute sau bani. Imi este foarte greu sa apelez la ajutorul celorlalti mai ales in aceasta perioada grea dar nu ma mai pot descurca singura. Am un cont la banca transilvania ro 26 btrl 03801201h20464xx iar daca ne poti ajuta cu hainute pentru 4 ani le poti trimite la dascalu diana laura str mihail kogalniceanu bl 33 sc a ap 12 vaslui jud vaslui cod 730111. Multa sanatate si mii de multumiri noi avem si un blog unde avem date si actele medicale din care reiese boala lui alex pentru a nu fi acuzata de ceva totul este la vedere www. Dianalaura. Wblog. Ro. Te pup

Floricica Nou Venita rebecca2's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.02.2010
    Postari in forum
    14
    mame disperate.sunt destule mame disperate eu sunt una dintre ele dar d-zeu nu m-a lasat.rugativa cu tarie si veti primi ajutor.pe aceasta cale tin sai multumesc lui SABIN si lui RAMONA PTR AJUTORUL DAT.cu toate ca e prea tarziu le multumesc totusi pentru ca acum stiu ca nu mai este nimic de facut

Floricica Nou Venita flitercorina's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.06.2009
    Postari in forum
    267
    Cei care doresc sa il ajute pe alexandru cu orice suma, oricat de mica sau cu orice altceva sunt rugati sa ne contacteze numarul de telefon: 0730570796 sau au la dispozite conturile:

ro 98 btrl 03804201 h 20464 xx in euro

ro 26 btrl03801201 h 20464 xx in lei

deschise la banca transilvania sucursala vaslui pe numele dascalu diana laura

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari