Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita cris1981's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.07.2009
    Postari in forum
    16
    Ma numesc dragan cristina si am o fetita bianca care de la 11 luni face recuperare neuromotorie kinetoterapie. Boala ei se numeste leucoencefalopatie hipoxica perinatala,parapreza spastica si strabism convergent. Sansa ei sa mearga este o interventie care se face la chisinau care costa 1850 de euro si este programata pt luna mai. Situatia noastra financiara este proasta banii abia ajung pentru sedintele de kinetoterapie pe care le facem intr-un oras la 40 km departare de doua ori pe saptamana. Daca sunt persoane care ne pot ajuta sa imi scrie la id dragan_cris1981@yahoo. Com si maine o sa deschid un cont pt fetita. Orice suma este importanta pentru noi va rugam din suflet ajutati-o pe bianca

Floricica Nou Venita dascalu diana laura's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.06.2008
    Postari in forum
    46
    Imi pare rau ca treci prin asta iti doresc multa sanatate si putere. Stiu cum e sa treci prin asta si sunt alaturi de tine

Membru inregistrat la
    19.07.2009
    Postari in forum
    16
    Astazi am deschis contul in lei ro54brde360sv47096043600 bianca asteapta ajutorul dumneavoastra

Membru inregistrat la
    19.07.2009
    Postari in forum
    16
    Multumesc mult. . . Puiutului tau ii uram multa sanatate.

Membru inregistrat la
    19.07.2009
    Postari in forum
    16
    Multumesc persoanelor cu suflet care ne-au ajutat ,ne-am intors si acum suntem in perioada de stat in pat apoi o sa incepem recuperarea

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari