Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita bita_simona's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.11.2009
    Postari in forum
    6

Bianca (11 luni) sufera de retinopatie de prematuritate, boala care poate duce la orb

Bianca (11 luni) sufera de retinopatie de prematuritate, problema ce nu poate fi rezolvata la noi în tara, ci la un spital din Detroit, insa costurile operatiei sunt imense: 30.000 $. Orice ajutor din partea dvs. ar fi binevenit.

Mai multe despre Bianca pe: Bianca (11 luni) sufera de retinopatie de prematuritate, boala care poate duce la orbire completa

Simona Bita,
    Editor Binefacere.ro

Binefacere.ro este o inițiativă non-profit care își propune să ajute oameni în nevoie, promovându-le cazurile sociale

Floricica Nou Venita mazilu's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.03.2008
    Postari in forum
    7
    si copilul meu a suferit de acceasi boala si a fost operat in tara si acum e bine.

Moderator Floricica Cu Vechime savuanamaria's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.07.2010
    Postari in forum
    7.818
    Astfel de operatii se pot face in tara...unu din medicii care op este Dr Carstocea ....parca din bucuresti...sper sa nu gresec...am lucrat in oftalmologie si am intanit multe cazuri...ce-i dret unul singur de copil restul de adulti, insa s-a terminat cu bien pt toti cei care au fost operati.....si din cate stiu nu trebuie asteptat ci trebuie op de urgenta...pt a fi o reusita operatia!
    Multa sanatate!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari