Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita vikisor's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.05.2009
    Postari in forum
    5
    Buna ziua!

Sunt mamica unui baietel in varsta de 2 ani si 2 luni,sunt in somaj doar sotul lucreaza,trecem printr-o perioada dificila si va rugam frumos daca ne puteti ajuta cu cateva hainute de primavara nu reusim sa facem fata cheltuielilor lunare,sper sa ne revenim financiar sa ma angajez si eu.

Va multumesc!

Membru inregistrat la
    20.05.2009
    Postari in forum
    5
    Va rog frumos,poate citeste cineva si mesajul meu.Se apropie toamna si nu avem hainute,situatia financiara din pacate nu s-a imbunatatit.Va rog sa ma ajutati si pe mine doar cu cateva hainute.

Guest
    Ti-am trimis mesaj privat

Floricica Nou Venita flitercorina's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.06.2009
    Postari in forum
    267
    Ati primit hainute?
    Te intreb pentru ca noi avem 3 ani si 10 luni , cam 18 kg si 115 cm si te putem ajuta cu cateva hainute, poate si ceva jucarii ca noi avem de nu mai avem loc in casa de ele.
    Spune mai pe larg de ce ai nevoie.....ma puteti contacta pe mess la acelasi id

Membru inregistrat la
    20.05.2009
    Postari in forum
    5
    nu am primit nimic.
    nu am calculator acasa si nici mess ca sa vorbim,ti-am trimis mesaj privat.

Membru inregistrat la
    20.05.2009
    Postari in forum
    5
    Am primit astazi coletul.
    Iti multumesc foarte mult,ii vin tare bine hainutele si incaltamintea baietelului meu.raman vesnic indatorata,nici nu stii cat de mult ne-ai ajutat.a inceput sa fie frig si ne prind tare bine pentru ca nu aveam nimic gros de imbracat.
    D-zeu sa va dea sanatate.

Membru inregistrat la
    20.05.2009
    Postari in forum
    5
    Buna seara!
    Va rog frumos sa ne mai ajutati si pe noi cu cateva hainute si jucarii acum ca vin sarbatorile.
    Va multumesc!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari