Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita aurazlotea's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.02.2009
    Postari in forum
    74
    Baietelul meu trbuie sa ajunga la clinica de tratament in Ucraina pt recuperare Pe 24feb trebuie sa plecam si mai avem nevoie de ceva banuti mai este f putin.Nu vrem sa riscam sa fim reprogmamati astfel tratamentul nu mai are acelasi efect mai ales ca el are deja 10ani si se recupereaza mai greu lacrimile imi curg in truna si nu stiu unde sa mai apelez trebuie sa devina un copil normal.Va rog sa il ajutam pe alexandru de la inima la inima dumnezeu face minuni prin oameni si numai el il poate ajuta.Mai sunt foarte putine zile si un leu conteaza va multumesc CONT RO66 INGB 0000 9999 0068 2700 doamne ajuta

Membru inregistrat la
    13.02.2009
    Postari in forum
    74
    Buna am sa fac un scurt istoric despre Alexandru baietelul care merita sa aiba o copilarie fericita,Copilul a fost sanatos pana la doi ani jumatate boala sa declansat atunci nu a mai mers si nici nu a mai vorbit a ramas leguma.Am mers la medicul de fam unde a fost tratat de anemie 6 luni am dus un razboi continu.la 3ani si doua luni am fost internati pe sectie unde de acolo am fost trimisi sa ni se faca un certificat.De atunci a inceput calvarul deoarece nu am stiut ce inseamna.CUrios ca la toate analizele facute la cap nu iau decoperit nimic abia la varsta de 5ani la RMN iau descoperit agenezie partiala de corp calos.Dar cum toate astea nu au fost de ajuns am divortat de tatal copiilor deoarece mai am un copil sanatos nu mai primesc pensie alimentara.Va dati seama cat de greu este sa cresri doi copii sunt insotitor locuiesc cu chirie.Pot spune ca am inceput recuperarea prin tara de la 4ani iar pana anul trecut am fost pe unde sa putut ni sau inchis usi spunand ca nu se mai pote face nimic.Insa anul trecut in vara am amflat de o clinica de tratament in ucraina unde i sau dat mari sanse de recuperare.Am reusit in cele din urma cu ajutorul oamenilor cu inima mare sa ajungem la clinica dar cuo flare nu se face primavara.In urma tratamentului urmat copulul sa schimbat total a inceput sa mearga sustinut a inceput sa vorbeasca merge la o scoala normala si este clasa a doua a invatat toate literele de tipar si numara pana la zece.Este un copil care are o voint de fier trebuie sa devina un copil normal sa se bucure de o copilarie fericita.Suntem programati pe 24 feb si mai avem de strans 1000euro costul unui asemenea tratament este 4000euro cu tot cu transport.Sper sa putem aduna banuti sa ajungem la tratament va multumesc din suflet doamne ajuta CONT LEI RO66 INGB 0000 9999 0068 2700

Membru inregistrat la
    13.02.2009
    Postari in forum
    74
    Va rog ajutatima chiar astazi am fost conactata de cineva si mia dat 500 ron i multumesc si doamne ajuta sper sa pot stange banii pana pe marti dimineata adica 24feb.Mai am de strans 900euro poate se mai gasec oameni cu suflet mare. cont RO 66INGB 0000999900682700 zlotea aurelia lei cont RO 75INGB 0000999901003220 zlotea aurelia EUR cont RO 18BPOS 80501756055ROL01 zlotea aurelia lei

Floricica Nou Venita anuta21's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.01.2009
    Postari in forum
    34
    felicitari aurozlotea weu nu pot sa te sprijin finaciar dar macar incerc sa te sprinjin aici pe site,sa va dea dumnezeu mult noroc si sa dea domnul ca baietelul vostru sa se faca bine.multa sanatate.

Membru inregistrat la
    13.02.2009
    Postari in forum
    74
    multumesc pt incurajare sunt aura mai usor sper si eu sa pot strange banii necesari

Membru inregistrat la
    13.02.2009
    Postari in forum
    74
    va mutumesc din suflet pt orice sunma pe care o veti dona pt alexandru suntem pe ultima suta de metri merita sa se bucure de o copilarie fericita alaturi de fratele lui mai mare orice suma e importanta cont lei RO66INGB0000999900682700 cont euro RO75INGB0000999901003220 multumesc doamne ajuta

Membru inregistrat la
    13.02.2009
    Postari in forum
    74

ajutor pentru alex

buna ziua si hristos sa inaltat.va scriu dinou ca poate cineva cu suflet mare ne va intinde o mana de ajutor.Alex are mare nevoie de acest tratament la acesata clinica deoarece boala lui poate recitiva.Acest lucru nu imi doresc sa se inample si daca nu vom ajunge la timp nu stiu ce se poate intampla va rog din suflet nu conteaza suma este bine venita orice suma cat de mica dar din dar se face rai.Va multumesc si doamne ajuta dumnezeu face minuni prin oameni si sper ca si de data acesta sa ne ajute

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari