Gabi e in clasa a 8 a, are 15 ani, eu, mama ei sunt in cautarea unui loc de munca, abia am terminat somajul acum 2 luni, mai ajut o vecina la treburile casei si mai primesc bani macar de paine, e f greu cu joburile dar nu stau si astept sa-mi pice de sus ca nu-mi permit, trebuie sa-mi cresc copilul. Am un nodul la san si sunt la jumatea drumului spre cancer, nu am posibilitati financiare sa ma tratez, nici macar sa mai fac vreun control, acum de o saptamana ma doare ingrozotor plaminul stang, ma misc din ce in ce mai greu dar nefiind angajata nicaieri nici nu indraznesc sa ma gandesc la doctor, nu vreau sa ma pling, multumesc lui Dumnezeu ca Gabi e sanatoasa, atunci voi spune vai, sunt divortata si de 10 ani a-mi cresc fata singura, nevoi, griji, greutati...nu am reusit sa-mi refac viata deoarece tata la copil se gaseste greu. Acum vin sarbatorile, pentru altii e o bucurie, pentru mine un adevart prapad, va implor pe aceasta cale, nu vreau nimic pentru mine, ajutati-o pe Gabi sa aiba de imbracat, de incaltat(poarta 37), si ceva mancare cu carne pe masa. A-mi este rusine de ceea ce fac acuma, ca cer pomana, dar sunt disperata, datorii am peste tot, procese cu asociatia, ista, banca pentru neplata diverselor utilitai, de unde sa mai dau! Uneori a-mi pierd puterea de a trai...pot fi gasita la tel 0740899125
Va multumesc pentru intelegere